Muži. Dali by sme im všetko na svete našu lásku, pozornosť, vernosť, seba. A čo dostávame na oplátku? Neveru, klamstvá a kruh hádok, ktorý nemá konca kraja. Každá čakáme na princa na bielom koni, ktorý by nás zachránil zo života každodenných povinností. Chceme lásku. Spaľujúcu, jedinečnú, krásnu.

Chceme vzťah, v ktorom budeme budovať a nie ničiť.

Svet je plný chlapov, ktorí hľadajú rozptýlenie alebo lásku. Každá sme narazili na chlapa, do ktorého sme sa šialene zamilovali, predstavovali si s ním budúcnosť, ale nevyšlo to. Na konci vzťahu sme sa samé seba pýtali ako som len sním mohla byť? Zrazu nám to docvaklo. Veď on vôbec nebol môj typ, vôbec som ho nemilovala.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Bol len náhradou, záplatou predchádzajúceho vzťahu alebo náhradou samoty. My ženy sa často nachádzame na strane, ktorá ukončuje vzťah. No z času na čas sa aj nám pritrafia kopačky. Neexistuje žiadny správny spôsob ako ukončiť vzťah. No ak už k tomu musí dôjsť, určite uprednostňujte rozchod z očí do očí.

Chlapi sa s nami rozchádzajú z rôznych dôvodov, ako napríklad: ,,Nie som pripravený na vážny vzťah.“  alebo ,,Zlatko, nevydržalo by nám to.“ či ,,Zostaňme radšej kamarátmi.“

Ak však chcete predísť rozchodom určite sa vyhýbajte týmto typom mužov:

1. Sukničkári

Tvrdia vám, že ste to najlepšie, čo ho v živote stretlo. Ale sú to len sladké slová, ktorými sa vás snažia udržať vo vzťahu. Jeden deň vás miluje a urobí pre vás všetko na svete, ďalší deň ste len na čakačke. Majú vždy dve, tri frajerky naraz a vy sa to vždy dozviete ako posledné. Sú skvelí v posteli, ale v reálnom živote sú len príťažou. Rozídu sa s vami v najmenej vhodnú dobu. Nebudete to čakať a ako dôvod rozchodu uvedie novú lásku. Zamiloval sa do inej a vy sa s tým musíte zmieriť. Neskôr vám docvakne, že vás nikdy nemiloval, keď vás tak rýchlo vymenil za inú.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

2. Kamaráti nad ženu

Má tridsať kamarátov a každý je preňho brácho. Pozná niekoho päť minút a už ho ťahá na pivo. Žúry sú nad vzťah a tak to bude vyzerať či je piatok alebo pondelok. Nezaujíma ho váš názor, ale názor jeho najlepšieho kamoša je najdôležitejší. Cítite sa byť odstrčené, nepochopené, pretože nechodíte len s ním, ale s celou jeho partiou. Chystáte sa na večeru? Zruší ju na poslednú chvíľu, pretože jeho kamoš má narodeniny a on predsa nemôže chýbať na jeho oslave. Skôr či neskôr sa s vami rozíde, lebo nebudete vyhovovať jeho spoločenskému životu. Nikdy preňho nebudete znamenať viac ako jeho kamaráti.

3. Workoholici

Nikdy ste nepoznali niekoho, kto trávil všetok svoj čas v práci? Zoznámte sa s workoholikom. Práca je preňho alfou a omegou. Vy ste preňho len občasným spríjemnením raz do týždňa, ak si pre vás samozrejme nájde čas. Pracuje aj cez víkendy a vy ste to posledné, čo ho zaujíma. Rozíde sa s vami, nebola chyba vo vás len v ňom, pretože je príliš pracovne vyťažený. A vám nezostane nič, len oči pre plač.

Preto sa radšej vyhnite týmto typom a máte aspoň väčšiu šancu kopačky rozdať ako dostať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.