1. Je silná
  Bola tu aj pred tebou a bude tu aj po tebe a ver tomu, že ona sa o seba postarať vie.
  2. Pretože, v minulosti sa viackrát sklamala 
  Čerpá zo všetkého čo sa jej stalo, vie, že niekedy bola slabá ale teraz je iná a preto sa nebojí  zabojovať za vlastné záujmy. Nikdy nedovolí, aby sa s ňou zaobchádzalo zle a ona vie, že aj keď spadne, stále sa vzchopí a postaví sa na nohy.
  3. Nepotrebuje nikoho
  A ona to vie, pochopila to už dávno predtým ako stretla práve Teba. Nikto jej nedá toľko čo ona sama, ale práve Teba si vpustila do svojho života, v ktorom si vystačí aj sama. Naučila sa, že najlepšie je spoľahnúť na seba. Netlač na ňu, všetko príde.

  Odzadu.sk
  Staň sa blogerkou

  unsplash.com

  4. Chce ťa
  Myslím si, že je to pochvala, ak také silné a samostatné dievča, chce práve Teba. Je dostatočne inteligentná a presne vie čo chce, a preto selektuje. Pretože vie, čo presne si zaslúži a neuspokojí sa len tak s hocičím.
  5. Snaží sa veriť
  Silné ženy sú tie, ktoré boli postavené zo zlých vecí a ani tie ich nezlomili. Budúcnosť vytvára aj zo skúseností, všetko zlé je na niečo dobré. Chce veriť, že máš len tie najlepšie úmysly.
  6. Chcela by dôverovať ešte viac
  Ach, ale tá jej skeptická vlastnosť. Vždy bude pochybovať, až kým jej neukážeš pravý opak.
  7. Bojí sa sklamania
  Ak je jedna vec, ktorú bude pred tebou tajiť, sú to jej slzy, tie berie ako prejav najväčšej slabosti. Hanbí sa za ne, hanbí sa priznať, že jej niekedy ublížili a ona to mohla dopustiť. Vtedy jej daj jedno silné objatie, aby vedela, že ty nie si jej protivník ale posila.

  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt silná nezávislá žena

  pexels.com

  8. Vtedy sa do nej zaľúbiš znova 
  V tých chvíľach, kedy ona seba samú vidí ako úplne slabú osobu. Pochopíš, že aj Superwoman je niekedy malé ustráchané dieťa a potrebuje tvoju silnú mužnú hruď.
  9. Ona riadi 
  Vždy je niekto, kto kladie kariéru pred vlastnými pocitmi.
  10. Motivuje ťa
  Je ťažké nájsť takú ženu, takú čo ťa potiahne vpred a dá ti každý deň niečo nové do tvojho života. Urobí z teba tvoju lepšiu verziu. Nechce ťa meniť, chce ťa takého, aký si, ale jej prítomnosť s tebou robí úplné divy.
  11. Verí si
  Nie, neberie ako odpoveď. Všade sa snaží nájsť a urobiť si cestu. Lebo kde je vôľa, tam je cesta.

  unsplash.com

  12. A verí aj tebe…
  Už vie, že jej vždy kryješ chrbát a ona ho bude kryť tebe. Je lojálna a vieš, že na ňu sa vždy môžeš spoľahnúť.
  13. Potrebuje chvíľu pre seba
  Ona nie je tou frajerkou, ktorá bude pre teba ako žuvačka na topánke, má svoje záujmy, záľuby a nerobí jej problém byť so svojím ja. Je nezávislá.
  14. Ale potrebuje aj teba
  Chce byť súčasťou Vášho páru. Ona je aká je a ty tiež, ale spolu ste skvelí. Verí vám, vám obom, že to skrátka má význam.
  15. Spolu až ku hviezdam
  Budovanie úspešného spoločného života a cesty je dôležité, už nebude len ona, sama žena v poli. Životom sa predsa lepšie kráča dvom.