Ženích s nevestou si dávajú bozk

Asi každá žena túži po tom, aby bol jej veľký deň D tým najdokonalejším. No potom sa objaví jeden problém, ktorým sú financie. Nebudeme si klamať, ide o nákladnú udalosť, ktorá vás vyjde niekoľko tisíc eur. Určite preto hľadáš spôsoby, ako na svadbe ušetriť. 

Aby sme ti trochu pomohli, máme pre teba 7 tipov, ako ušetriť na svadbe a zohnať niektoré veci lacnejšie. Je to ľahšie, než by sa možno zdalo. Ver či nie, mnohým hosťom je úplne jedno, aká je výzdoba, viac im záleží na tom, aby sa dobre najedli a zabavili.

Najdôležitejšie je preto ujasniť si svoje priority a to, čo je pre vás dvoch najdôležitejšie. Je to hudba, jedlo alebo kameraman? Tak na týchto položkách nešetrite, no uskromnite sa niekde inde. Niekedy ide o úplné maličkosti.

Svadba mimo sezóny

Hlavná svadobná sezóna býva približne od mája do septembra. V tomto období môžu byť niektoré položky drahšie, pretože je o ne veľký záujem. Skús si na svoj deň D vybrať iný mesiac alebo dokonca iný deň, napríklad piatok. V takomto prípade môžeš dokonca zjednávať z ceny.

Svadobné bazáre

Prečo nevyužiť niečo, čo nepoužili nevesty pred tebou? Na sociálnych sieťach nájdeš rôzne bazáre, v ktorých sa predáva výzdoba alebo iné drobnosti, ktoré sú pri plánovaní svadby dôležité. Môžeš tak ušetriť desiatky eur a okrem toho budeš mať dobrý pocit, že si dala týmto veciam druhú šancu, čo je ekologické.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating