Tak dlho si už so svojou najlepšou kamarátkou nebola. Hrozne ti chýba – akoby sa od teba odtrhol kus tvojej duše a srdce sa ti rozdvojilo. Túžiš počuť jej smiech, pritúliť sa k nej a tancovať s ňou do skorého rána. Viem presne, čo cítiš, ak ju nemáš pri sebe. V týchto dvanástich chvíľach ti chýba najviac:

 Keď máš pocit, že ti nikto nerozumie a chce sa ti plakať

Ak ťa život zrazí na kolená, v tej chvíli potrebuješ svoju najlepšiu priateľku ako soľ. Ona jediná ťa vtedy chápe najlepšie a pomôže ti vstať. Snaží sa o to, aby tvoja bolesť bola minulosťou a jej objatie zaženie aj tie najväčšie chmáry sveta.

Keď si nervózna pred prvým rande

Želáš si, aby v takejto chvíli bola pri tebe, pretože len ona ti vie dodať istú dávku sebavedomia a ubezpečí ťa, že si skvelá. Naleje ti víno a akosi tvoj strach a napätie opadne.

Ak ideš na koncert

Túžiš po tom, aby išla na koncert tvojej obľúbenej kapely s tebou, pretože vieš, že si vykričíte všetky hlasivky a budete skákať ako šialené pätnásťročné tínedžerky. Preto na takéto akcie chodíš najradšej len s ňou, pretože s kýmkoľvek iným by si šla, nestálo by to za to.

Keď sa cítiš osamelo

Želáš si, aby stála pri tebe a išla s tebou na párty, oslavu či do kina. Pretože vieš, že kamkoľvek vy dve pôjdete, rozhodne si všetko spolu užijete.

Keď túžiš po pyžamovej párty

Chýbajú ti tie dni, kedy ste jedna u druhej prespávali, púšťali si skvelé songy a spievali do kefy. Chýba ti, pretože nemôžeš s ňou robiť všetky tie skvelé činnosti, ako je napríklad varenie, sledovanie filmov, popíjanie vínka pri západe slnka či záchvaty smiechu, ktoré ste mávali aj hodiny.

View this post on Instagram

Friends👭👑

A post shared by Best Friends Goals👭 (@friendsgoals) on

Ak nikto nechápe tvoj humor tak, ako ona

Mala si rada spôsob, akým ste medzi sebou vtipkovali. Milovala si jej sarkazmus a zmysel pre humor. Nikto nedokázal pochopiť tvoje vtipy ako ona. Preto bola jedinečná.

Keď sa ťa nikto nedokáže zastať

Chýba ti to, ako sa tvoja najlepšia priateľka nebála postaviť sa ti za chrbát a chrániť ta. Ktokoľvek si na teba otvoril ústa, drzo mu odpapuľovala a obránila si ťa. Nikto iný nedokáže o teba bojovať tak, ako ona.

Ak si v núdzi a nemáš nikoho, kto by ti pomohol

Ktokoľvek ťa naštval, chýba ti jej náruč, kde by si sa mohla vyplakať. Je jedno, aký máš problém – či už osobný alebo s rodinou. Spomínaš na to, ako pohodlne si sa pri nej cítila a želáš si, aby si sa mohla oprieť o jej plece. Ona jediná ti totiž dokázala pomôcť v núdzi.

 

Počas jazdy autom

Náhodou zahrajú v rádiu vašu obľúbenú pieseň, na ktorú ste si išli vykričať hlasivky a tancovali ste ako o dušu. Spomenieš si, ako nadávala na dopravu a vykrikovala po okoloidúcich chodcoch. Pri tých spomienkach sa usmievaš a na vašu obľúbenú pieseň tancuješ, akoby bola pri tebe.

Ak ťa štve práca

Každému sa to stáva. Nadávame na šéfa, na to, že máme kopec roboty … No najlepší priatelia sú tu od toho, aby nás vypočuli a uistili nás, že všetko bude v poriadku a nasledujúci deň vyjde slnko. Potrebuješ jej motiváciu, pretože len ona v teba verila tak, ako nikto iný.

Pri nakupovaní

Priznaj si, že keď pri tebe nie je, ani ťa nebaví pozerať výklady a utrácať peniaze za oblečenie. Ona jediná totiž vie, ktoré šaty ti sadnú najlepšie, aká kabelka sa hodí k tomu saku, čo si si prednedávnom kupovala a či tie extrémne predražené lodičky stoja za to. Spomínaš na časy, keď ste blbli v kabínke, nahádzali na seba neskutočné množstvo oblečenia a fotili sa ako šialené. Máš pocit, že bez nej ťa už ani to nakupovanie absolútne nebaví.

A napokon …

Chýba ti stále. Pretože nikto iný sa jej nedokáže vyrovnať. Nezáleží na tom, koľkých nových ľudí spoznáš, nebudeš môcť s nimi preberať svoje šialené zážitky tak, ako so svojou najlepšou kamarátkou. Nemôžeš im rozprávať hlúpe vtipy, spomínať na všetky tie crazy chvíle či len tak si medzi sebou zdieľať tajomstvá. Bez nej nič nie je také, ako by malo.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.