unsplash.com

Väčšina ľudí nemá rado rána, či skoré vstávanie no ja som si ich obľúbila. Teraz vám spomeniem veci, vďaka ktorým, sú rána krajšie. Ja verím, že ak ich aplikujete, zamilujete si ich rovnako tak, ako aj ja.

Pre mňa je ráno základ dňa. Ak mám pokojné ráno, zlepší mi to celý deň. Kedže ešte stále študujem, je pre mňa najobvyklejšie skoré vstávanie na ktoré, som si už aj zvykla a beriem ho ako samozrejmosť. Aj cez víkendy, kedy môžem spať ľubovolne dlho vstávam o tej siedmej hodine. Skoré ranné vstávanie obľubujem hlavne preto, že som potom celý deň produktívnejšia a tak stíham viac vecí.

Moje ráno začína presvedčením sa, nech už vstanem. Potom ako sa vymotám z postele nasledujú základné hygienické procesy (sprcha, umývanie zubov…), potom nasleduje vyberanie outfitov a jesenný make up, ktorý je môj sezónne najobľúbenejší. Napokon ako dokončím všetky beauty procesy, nasledujú vegánske raňajky, ako napríklad ovsená kaša. Ráno si musím vyhradiť dostatok času, aby som pokojne  stíhala tieto činnosti.

zdroj: pexels.com

Samozrejme nie sú všetky rána takéto,,ružové“ ako vám tu opisujem. Sú aj rána, cez ktoré nič nestíham. Tak ,,hodím“ do seba raňajky, spravím si drdol a schmatnem prvý sveter, ktorý uvidím, aby som stíhala nulté vyučovanie.

Práve takéto rána, mi dokážu pokaziť celý deň. Preto si vždy radšej privstanem, aby som sa takýmto stresujúcim ránam vyhla. Našťastie, stále je tu cvičenie, ktoré mi zlepší akýkoľvek zlý deň, takže ak sa pýtate na môj recept na dobrý štart dňa, toto je on.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieZ-Blog