Kto by mohol zabudnúť na Priateľov? Na ten kultový seriál o šiestich ľuďoch, ktorí mali hlavu i srdce na tom správnom mieste. Boli to jednoducho priatelia, ktorí stáli naozaj za to. Vždy skvele naladení, pripravení si navzájom pomôcť a ochotní sa obetovať jeden pre druhého.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Už ako deti sme tajne dúfali, že keď raz vyrastieme, tak náš život bude aspoň trochu podobný tomu ich. Snívali sme o bývaní s najlepšou kamarátkou a takých priateľoch, ktorí by mali kľúčik od nášho bytu a bez váhania by nám kedykoľvek vyjedli chladničku.

Jeden deň sme túžili byť krásne ako Rachel, iný deň zase poriadkumilovné ako Monica, no a niekedy bezstarostné a bláznivé ako Phoebe. Ale samozrejme každú chvíľu sme boli zamilované do niekoho iného. Raz to vyhrával inteligentný Ross, inokedy sme sa nevedeli nabažiť pohľadu na šarmantného Joeyho a popritom všetkom sme išli zošalieť z Chandlerových vtipov.

No a keď aj ty patríš medzi milovníkov príbehov týchto šiestich ľudí a nikdy neprepneš ani milióntu reprízu, tak práve pre teba sme pripravili tento článok. Pripomeň si teraz tie najlepšie momenty z legendárnych Priateľov.

Rachel a jej podarená sestra Jill 

pinterest.com

Joey nikdy nepatril práve medzi tých najmúdrejších…

pinterest.com

Hydina proste vstáva zavčasu. 

pinterest.com

Phoebe bola vždy veľkou odporkyňou korporátnych spoločností… No peniaze sú peniaze. 

pinterest.com

Ross a jeho nepodarené vtípky 

pinterest.com

Dvojičky? Aké dvojičky?

pinterest.com

Veď Ross je predsa DOKTOR! 

pinterest.com

Kto by si dovolil pochybovať o tom, že Rachel má vodičský?!

pinterest.com

Toto nepotrebuje žiadny komentár!

pinterest.com

Rachel prezidentkou?!

pinterest.com