instagram/lisakudrow/jenniferaniston

Všetci milovníci obľúbeného seriálu Priatelia sa môžu tešiť! Po tom, čo sa koncom roka 2019 zverejnila informácia, že sa skupinka šiestich kamarátov vracia na televízne obrazovky, dnes je už jasné, že nakrúcanie je dokončené.

Najbližší september to bude 27 rokov od odvysielania prvej časti. Práve v tom čase sa začalo šepkať o tom, že sa Priatelia môžu vrátiť na televízne obrazovky. To, že herci začali postovať na sociálne siete svoje spoločné fotky, informáciu iba potvrdzovalo. Faktom je aj to, že šestica nebola v priateľskom vzťahu iba v seriáli, ale dodnes sú z nich blízki kamaráti.

Aj keď nejde o klasické pokračovanie, ľudia po celom svete očakávajú veľký návrat hlavných postáv. Herci sa po rokoch stretli pri špeciály, v ktorom by podľa informácií Daily Mail mali spomínať na roky strávené pri natáčaní jedného z najúspešnejších a najobľúbenejších seriálov vôbec. Projekt bude vysielaný prostredníctvom HBO Max.

Na oficiálnom instagramovom profile seriálu sa včera objavil záber z natáčania s popisom, že je hotovo a „Friends – The Reunion“ už čoskoro uzrie svetlo sveta.

Z natáčania uniklo aj niekoľko záberov. Ikonický Monicin byt, kde istú chvíľu žili všetky hlavné postavy, sa objavil na Instagrame filmového dizajnéra, ktorý ho pred rokmi navrhoval. Podľa jeho slov je nadšený, že sa jeho projekt opäť vrátil do života.

Záber zo zákulisia zverejnil aj herec Matthew Perry, ktorý bol na fotografii v maskérni. Po vtipe o tom, že zje štetce na make-up dodal, že sa teší na stretnutie s priateľmi.

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News