instagram.com/annemarie

Ako sa hovorí, zmena je život a vždy vieme pracovať na situácií, v ktorej sa nachádzame. Pamätaj, si len jedno rozhodnutie od úplne iného života. Rovnaké myšlienky uverejnila aj anglická speváčka Anne-Marie na svojom instagramovom profile.

Jednou z najdôležitejších vecí v živote je ľúbiť samú seba. Bez sebalásky sa nezaobídeš. Práve naopak. Vďaka nej budeš šťastnejšia a uvedomíš si, čo je pre teba naozaj dôležité. Ak ti na samej sebe niečo prekáža, môžeš to zmeniť. Všetci sme strojcami vlastného šťastia. Rob to, čo je pre teba naozaj správne. Rovnaký názor má aj známa speváčka Anne-Marie.

„Nikdy nie je neskoro byť kýmkoľvek len chceš. Môžeš na sebe zmeniť čokoľvek. Neboj sa tých, ktorí ťa poznajú istým spôsobom. Neboj sa, že niekoho sklameš. Ak chceš zmenu, tak sa zmeň,“ uviedla vo svojom príspevku.

Ži život podľa vlastných predstáv. Prečo si mala spĺňať ideály niekoho iného? Nesnaž sa naplniť očakávania ostatných. Tvoje sny, ciele a vízie sú prednejšie. Podľa slov Anne-Marie by si sa nemala hanbiť za svoje hodnoty, či celkový výzor. Všetko sú to len a len tvoje rozhodnutia.

„Neboj sa odsudzovania, kvôli tomu, že sa zmeníš. Ľudia to robia prirodzene. Tí, ktorí ťa ľúbia, to pochopia. Môžeš si zbaliť všetky veci a odísť. Môžeš si zvoliť inú kariéru, ak nie si šťastná. Zmena. Zmena je krásna a rovnako aj ty,“ uzavrela známa speváčka.

Neboj sa podstúpiť rozhodnutie, ktoré sa spočiatku zdá byť ťažké. Vždy rob všetko tak, čo je pre teba správne. Presne k tomu sa snaží viesť speváčka aj svojich fanúšikov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News