pexels.com

Ženy si zvyknú často domýšľať a domýšľajú si aj vo vzťahoch. Zvykneme premýšľať o tom, či nás má muž rád alebo nie, pričom záujem buď nadhodnotíme alebo si ho nepriznáme. Príčiny sa rôznia, avšak niekedy nám chýba sebavedomie a nevidíme to, čo by sme mali. Po prípade sa bojíme, žeby naše city neboli opätované a tak si radšej rovno nahovárame, žeby sme sa mu určite nepáčili. No, chvalabohu, občas sa mýlime. Preto by sme si mali všímať týchto 10 vecí, ktoré nám potvrdia, že je v tom až po uši.

1. Urobí si na teba čas

Má svoje záujmy. Svoju rodinu, priateľov, prácu, povinnosti. No aj napriek tomu, si dokáže na teba urobiť čas a popresúvať všetko len preto, aby ťa videl. Toto je jasným znakom, že pre neho niečo znamenáš.

2. Pozerá sa na teba

V pohľade človeka sa toho ukrýva mnoho. Muž, ktorý z teba doslova nevie odlepiť oči, je mužom, ktorému sa veľmi páčiš. Všímaj si, či sa v tvojej prítomnosti díva na teba, alebo na niečo iné.

3. Vždy si nájde spôsob, aby sa ťa dotkol

Letmé dotyky, ktoré sa zdajú ako náhodné, no náhodnými vôbec byť nemusia. Postupne prerastajú do toho, že ťa chytí za pás a neskôr aj za ruku. Držanie sa za ruku je omnoho viac intímne, než by sa mohlo zdať. Znamená to, že daný muž k tebe začína niečo cítiť.

4. Je otvorený skúšať s tebou nové veci

Všetko, čo robíš ty, bude chcieť skúsiť. Či už je to kuchyňa, ktorú miluješ, alebo obľúbený film, ktorý si chceš pozrieť. Možno začne vďaka tebe aj cvičiť, alebo chodiť na túry. To, že je otvorený skúšaniu nových vecí znamená, že chce byť súčasťou tvojho života.

5. Dodrží slovo

Ak povie, že sa ti ozve, keď dorazí domov, urobí tak. Keď ti sľúbi, že za teba príde, tak sa naozaj ukáže. Všetko, čo ti povie berie ako záväzok voči tebe. A to je skvelým znamením.

6. Pamätá si maličkosti o tebe, ktoré si mu povedala

Určite si mu o sebe prezradila nejaké veci, ktoré rada robíš, čo neznášaš, po prípade nejaké špeciálne zlozvyky. A keď si si myslela, že si to spomenula len tak medzi rečou, a určite si to nezapamätal, zistíš, že to tak nie je. Pamätá si každú drobnosť, čo si mu o sebe povedala.

7. Chce stretnúť tvoju rodinu a priateľov

Pretože sa chce začleniť do tvojho života. Má ťa rád a chce spoznať ľudí, ktorí ťa obklopujú a ktorím môže vďačiť za to, ako ťa vychovali. Vie, že sú v tvojom živote dôležití a ak máte mať spoločnú budúcnosť, tak ich musí spoznať.

8. Chce sa o teba postarať

Nemyslím tým, že ti musí zabezpečiť všetky materiálne veci. No dokáže ti zabezpečiť pocit bezpečia. Odprevadí ťa domov, aby sa uistil, že si v poriadku. Postará sa o teba, keď budeš chorá. Chce ti aspoň trošku uľahčiť život, ak je to v jeho možnostiach.

9. Bude sa snažiť rozosmiať ťa

Vždy sa bude snažiť správať tak, aby ťa videl šťastnú. Pohľad na smutného človeka, ktorého miluješ, nemá nikto rád.

10. Pobozká ťa na čelo

Bozk na čelo je omnoho viac, než napríklad na líce. Ukazuje, že ťa daný človek rešpektuje a chce ťa ochrániť. A v tom sa ukrýva pocit, že sa do teba pomaly ale isto zamiluváva.

Zdroj: yourtango.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating