Zuzana Plačková s rodinou
Instagram/namurstore_sk/rene.rendy

Zuzka Strausz Plačková sa fanúšikom na sociálnych sieťach zdá byť smutná. Zaznamenal to portál Koktejl. Kráľovná slovenského Instagramu priznala, prečo a čo sa stalo. 

Ako to všetko zvláda?

Zuzka Plačková nás v poslednej dobe neprestáva prekvapovať. V Bratislave otvorila niekoľko nových prevádzok, čo jej určite dalo dosť zabrať.

Okrem toho sa totiž nezabúda venovať manželovi Renému, s ktorým prednedávnom naspievala pieseň a ich spoločnému ročnému synčekovi Dionkovi. Práve jemu pred pár dňami vystrojila veľkolepú narodeninovú oslavu, čo jej tiež zrejme zabralo veľa priestoru v dennom rozvrhu.

Svoj čas ale venuje aj svojim followerom na Instagrame, kde často zverejňuje príspevky a ukazuje svoje súkromie. Promuje aj rôzne spolupráce, no najmä svoje vlastné produkty, ktoré si fanúšičky veľmi pochvaľujú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Nezabúda ani na svoje dobré kamarátky, medzi ktoré patrí aj Jasmina Alagič. Práve tá jej prednedávnom vzdala obrovský hold, keď ju pred svojimi fanúšikmi vychválila do nebies. Nechápe, ako to všetko Zuzka Plačková zvláda skĺbiť.

Prečo je Zuzka Plačková taká smutná?

Podpísalo sa to však aj na nej samej, čo si fanúšikovia všimli a pýtajú sa jej, prečo sa im zdá v poslednom období taká smutná.

„Si strašná kočka, po tom ako si schudla. Naozaj ti strašne fandím a fakt ti to svedčí, ale nemôžem si pomôcť, ale prídeš mi úplne smutná,“ napísala jej jedna z fanúšičiek, čo si všimol portál Koktejl. Táto správa však nebola jediná a zrejme jej prišlo viacero podobných, keďže na to musela zareagovať aj samotná Zuzka.

„Je krásne, že sa o mňa zaujímate. Ale verte, že nie som smutná, len som unavená. Potrebovala by som ísť na dovolenku a odpočinúť si od všetkého, čo aktuálne robím. Inak som spokojná a šťastná, len mám toho na seba veľa,“ vysvetlila v stories.

Zdroj: Instagram/queen.plackova, Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News