Zuzana Strausz Plačková a René Strausz
Instagram/queen.plackova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zuzka Plačková bola v minulom roku na pretrase najmä kvôli tomu, že k nej domov vtrhli kukláči a zatkli ju a aj Reného kvôli drogám. Kauza už ale za ten čas stihla utíchnuť a známy párik bol oficiálne zbavený obvinení. Súčasne s týmto obdobím sa spája aj tá najkrajšia novinka. Dojemným videom na Instagrame prezradili, že čakajú bábätko.

Zuzana Plačková sa len nedávno ocitla v nemocnici kvôli tomu, že mala problém s dýchaním a bála sa tak o vytúžené dieťatko, ktoré nosí pod srdcom. Všetko ale opäť skončilo dobre a influencerka sa na Kramároch cítila viac než dobre. Pripomenula si časy na internáte a personál ju potešil aj chutným a hojným jedálničkom počas hospitalizácie. Keďže má odtiaľ iba príjemné skúsenosti, rozhodla sa, že tam aj porodí.

Zuzka Plačková sa nevzdáva luxusu

Práve dnes sa však pochválila s ďalšou novinkou. Zuzku poznáme ako ženu, ktorá má veľmi rada luxus. Ukázali sme ti napríklad aj jej honosné sídla. Teraz ale skôr nakupuje výbavičku pre dieťatko, ktoré svetlo sveta uzrie približne o dva mesiace. Na svojom Instagrame sa Zuzana Plačková pochválila videom, kde s Rendym skladajú luxusný značkový kočiar a vaničku.

„Dior kočík, vanička, plus športová edícia a tým, že ešte nevieme pohlavie, zvolili sme neutrálny štýlový praktický kočík. Samozrejme, ak to bude dievčatko, prikúpime aj ružový cukríkový. Ten mám tiež vybraný, keby niečo. Každopádne, naživo, prvýkrát sme videli kočíky až teraz a zamilovali sme sa. Asi je na čase už začať kupovať aj ostatné vecičky postupne,“ napísala influencerka a podnikateľka pod svoj príspevok na sociálnej sieti.

Detailné fotky výbavičky nájdeš vo FOTOGALÉRII:

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News