Instagram/queen.plackova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Splnil sa im veľký sen! Kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Strausz Plačková a jej manžel René Strausz sa čoskoro stanú rodičmi. Dojímavé video o tom, ako to zistila, zdieľala influencerka a podnikateľka na svojom Instagrame.

30-ročná Zuzana sa nikdy pred fanúšikmi netajila tým, že túži po rodine. Do svojej tridsiatky si chcela splniť niekoľko veľkých materiálnych snov, vrátane luxusného auta či domu, čo sa jej aj podarilo.

Po tom, čo dosiahla svoje ciele, snívala iba po tom, aby sa z nich stali rodičia. Zuzana deti miluje a skvele sa stará aj o svoje dve neterky, ktoré často berie na spoločné dovolenky.

To najkrajšie čo sa nám v živote mohlo stať.❤️ Naše dlho vytúžené 👶🏻. Budeme rodičia s @rene.rendy 🥰,“ napísala k najnovšiemu videu, ktoré pridala na svoju sociálnu sieť. Na ňom je zachytené aj to, ako svoje tehotenstvo oznámila manželovi na dovolenke v Mexiku, kde strávili nedávno niekoľko týždňov.

Aj keď si chcela túto novinku nechať ešte v tajnosti, musela s ňou ísť von: „Bohužiaľ naša radostná správa sa dostala do nesprávnych úst ľudí, a tak som nútená to dať von skôr ako som chcela, lebo ma začali kontaktovať média s tým, že dostali už viackrát upozornenie na môj stav …, upresnila dôvod toho, prečo s tým vyšla von práve teraz.

Srdečne gratulujeme!

Svoje tehotenstvo oznámila prostredníctvom tohto videa

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News