Zuzana Plačková
Instagram/queen.plackova

Dočkali sa! Zuzana Strausz Plačková a jej manžel René Strausz si od dnešného dňa môžu vydýchnuť. V kauze, ktorá otriasla Slovenskom v septembri minulého roka, počas ktorej ich spojili s trestnou činnosťou, nastal veľký zvrat. Ako informuje Plus JEDEN DEŇ, Generálna prokuratóra zrušila ich obvinenie. Kráľovná slovenského Instagramu sa na sociálnej sieti rozplakala od radosti.

30-ročnej Zuzane sa život pred pár mesiacmi poriadne skomplikoval. Ju aj jej manžela polícia zadržala a obvinila zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. To súviselo s vyrábaním a predávaním drog. Manželia Strauszovci boli pár dní oddelení a následne prepustení na slobodu s tým, že boli vyšetrovaní na slobode.

Dnes už obaja môžu žiť bez strachu z toho, čo im prinesie budúcnosť.

Zuzane Plačkovej a Renému zrušili obvinenie

Zuzana Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

„Generálny prokurátor Slovenskej republiky v zastúpení prvým námestníkom generálneho prokurátora SR Jozefom Kanderom dňa 16. mája 2022 vyhovel návrhu obvinených Z. S. P. a R. S. a zrušil uznesenie o vznesení obvinenia pre drogovú trestnú činnosť a iné, a to z dôvodu, že neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia. Uznesenie bude po jeho doručení procesným stranám a následnej anonymizácii zverejnené na webovom sídle Generálnej prokuratúry SR,“ potvrdil hovorca Generálnej prokuratúry Dalibor Skladan.

Plačkovej a jej manželovi tak oficiálne zrušili obvinenie. Na túto správu veľmi emotívne reagovala tehotná Zuzana. Nechýbali ani slzy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News