Zuzana Plačková
Instagram/queen.plackova

Z kráľovnej slovenského Instagramu sa už čoskoro stane mamička. 30-ročná Zuzana Strausz Plačková len pred mesiacom vyšla neplánovane von s radostnou novinkou o tom, že je tehotná. S manželom Reném sú tak v očakávaní a o pár mesiacov sa im splní veľký sen o rodičovstve. Zuzka na svojej sociálnej sieti zverejnila aj prvú snímku bábätka.

Influencerka a podnikateľka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 839-tisíc followerov, čo je neuveriteľné číslo, má aktuálne súkromný profil, takže ak chceš vedieť o jej živote viac, musíš ju začať sledovať TU. Svojim fanúšikom denne postuje nie len informácie o svojich produktoch, ktoré sa tešia nesmiernej popularite, ale púšťa ich do určitej časti aj do svojho súkromia. Najnovšie odhalila naozaj intímny záber, na ktorom vidno bábätko, ktoré nosí pod srdcom.

Zuzana je trendy žena aj počas tehotenstva

zdroj: Instagram/queen.plackova

Zuzana sa netají tým, že si stihla do 30-tky splniť svoje materiálne sny a po tomto už chcela iba jediné – založiť si rodinku. To, že je tehotná, zistila na dovolenke v Mexiku, kde strávila s Reném a priateľmi niekoľko týždňov. Vtedy pridala na svoju sociálnu sieť dojímavé video ako oznámenie. Pôvodne si toto tajomstvo chcela nechať pre seba čo najdlhšie, no niekto z jej okolia túto informáciu podstrčil médiám.

„Nám sa to bábätko zadarilo v našej najhoršej životnej situácii, o ktorej všetci viete a zadarilo sa nám hneď pár dní po tom. Ja som ani neverila, keď som si urobila ten test, že sa to stalo, pretože sme sa fakt veľmi dlhú dobu snažili o bábätko a nešlo to. A práve ten život nám nadelil toto šťastie naozaj v najhoršej životnej situácii, ktorú sme zažili a je to niečo úžasné. Takže aj preto sme to chceli dlhšie držať v tajnosti, ale to proste nevyšlo,“ prezradila vtedy na Instagrame.

Aktuálne by mala byť podľa vlastných slov niekde v polovici tehotenstva a fanúšikom sa pochválila aj fotkou z ultrazvuku, na ktorom vidieť bábätko. Tento záber nenechá žiadne srdce chladné!

Iba rodičia pochopia, ako veľa takáto snímka znamená

zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News