Zuzana Plačková
Instagram/queen.plackova

Tehotná kráľovná Instagramu Zuzana Strausz Plačková má v poslednej dobe viacero problémov. Odkedy bola aj s manželom Reném zadržaná kvôli drogám, všetko sa to na ňu akosi sype. Hoci ich obvinenie bolo zrušené, teraz ju trápia zdravotné problémy. Aj napriek tomu, že je v nemocnici, na svojom Instagrame je poriadne aktívna.

Nešťastie zo všetkých strán

Influencerka a podnikateľka by mala prežívať jedno z najkrajších období, no ktovie, či to tak cíti aj ona. Na konci mája sme informovali o tom, že Zuzka Plačková sa na svojom Instagrame fanúšikom zverila s nepríjemným problémom. Zle sa jej dýchalo a nič jej na to nepomáhalo. Bála sa tak o bábätko, ktoré má prísť na svet približne o dva mesiace.

Nechápem, keď spím cez deň, žiaden kašeľ nemám. Keď si ľahnem večer spať, tak 2/3 hodiny sa trápim a často to končí, že sa toľko dusím, až sa pozvraciam. Ja už fakt nevládzem, posledný mesiac len toto riešim,“ napísala.

Kvôli tomu ju pred troma dňami prijali do nemocnice na Kramároch. Namiesto plánovaného večerného programu tak fanúšikov šokovala príspevkom z nemocnice. „Ďakujeme za správy, budeme v poriadku s miminkom. Len potrebujeme krv a bude dobre,“ ubezpečila nás v príbehu na svojom Instagrame.

Necíti sa tam zle

Zuzka Plačková sa však na pobyt v nemocnici nesťažuje a cíti sa tam ako na internáte. Každú chvíľu na svojom profile zverejňuje príbehy, ktoré naozaj nevyzerajú až tak zle. Oddychuje v posteli, sleduje televízor a dokonca jej chutí aj jedlo, čo by ale zrejme nikto nepovedal.

Včera mala na obed halušky s vajíčkom a uhorkami, z čoho bola doslova nadšená. „Čo ma poznáte viete, že halušky/vajco milujeeem. Pozdravujem do kuchyne,“ napísala na Instagram. Dnešný deň zase začala vianočkou, jabĺčkom, maslom, medom a Termixom.

Pôjde Zuzana Plačková domov?

V ďalšom príbehu sa influencerka začínala tešiť, že ju dnes už možno lekári pustia domov a pýtala sa aj na názor fanúšikov. Potom však všetkých sklamala. „Dnes je Deň ženského zdravia. Tak vám, žienky, prajem veľa, veľa zdravíčka. Nás ešte nepustili a budeme musieť ostať v nemocnici,“ napísala.

René si tak ešte na svoju žienku a bábätko bude musieť ešte počkať. Ktovie, možno sa v nemocnici opäť objaví s obrovskou kyticou ruží a poteší tak svoju milovanú polovičku.

To, ako Zuzka Plačková trávi dni v nemocnici, nájdeš v našej GALÉRII

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News