Zuzana Strausz Plačková
Instagram/queen.plackova

Toto jej rozhodnutie určite všetkých prekvapilo. Úspešná podnikateľka a influencerka, Zuzana Strausz Plačková, sa už čoskoro stane mamou. Len pár týždňov pred pôrodom musela byť kvôli zdravotným problémom hospitalizovaná v bratislavskej nemocnici, odkiaľ sa fanúšikom prihovára na Instagrame. Pobyt na Kramároch ju prinútil premyslieť si isté veci, s ktorými sa verejne priznala.

Len pred pár týždňami sa jej konečne uľavilo po tom, čo súd zrušil jej a manželovo obvinenie po ich zadržaní v spojení so zločineckou skupinou. Zuzana a René sa tak naplno mohli začať tešiť na príchod ich vytúženého bábätka bez podobných stresov. Vystriedali to však zdravotné problémy, kvôli ktorým sa nečakane ocitla v nemocnici.

Plačková nemá záver tehotenstva úplne jednoduchý

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Za všetko môže nedostatok železa v krvi. Nedobrovoľne tak už niekoľko dní trávi na nemocničnom lôžku. Ak by si však niekto myslel, že pobyt v štátnej nemocnici bude pre ženu, ktorá miluje luxus peklom, mýlil by sa. Pre mnohých ľudí patrí práve strava k veciam, na ktoré sa sťažujú, no u Zuzany je to naopak. Jedlo si pochvaľuje, a aj keď sa tam cíti ako na internáte, nie je to nič, čo by bolo pre ňu hrozné.

Pri oddychu má veľa času na premýšľanie, a tak sa fanúšikom dokonca priznala s tým, kde bude o pár týždňov rodiť. A toto miesto by asi čakal málokto.

Zuzana Plačková s manželom Reném
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News