Nela Slováková čelí ďalšiemu škandálu spojenému s jej biznisom. Po turbulentnom roku, kedy sa na ňu problémy valili z každej strany, sa zrejme nepoučila. Obrovská kritika sa na ňu tentokrát valí po zverejnení fotografie nohavíc, ktoré plánuje predávať pod vlastnou značkou.

30-ročná blondínka sa preslávila výhrou v reality show, kde v roku 2012 učinkovala aj so Zuzanou Plačkovou. Tie si dlho rozumeli, no zdá sa, že nedávno odzvonilo aj ich priateľstvu, keďže sa Zuzana už dávnejšie vyjadrila, že ju Nela ani jej podnikanie nezaujíma.

Podnikateľka a influencerka Nela sa v minulom roku dostala do zlého svetla, keď čelila mnohým obvineniam a kritike kvôli rúškam a dezinfekčným gélom, ktoré sa v čase pandémie rozhodla predávať. Kvôli zrejmému podvodu sa na ňu zamerali aj úrady či polícia. Tentokrát sa ľudia do nej pustili kvôli poslednej fotografii, ktorú pridala na svoj instagramový účet. A za všetko môžu nohavice, ktoré má na sebe!

Tie majú na sebe totiž potlač svetovo známej značky, no v príbehu, ktorý Nela pridala, napísala, že sú z dielne jej značky. Ľudí začalo okamžite zaujímať, ako je možné, že práve ona, podnikateľka z Brna, sa dostala k tak drahej a nezohnateľnej látke, z ktorej nohavice vyrobila. Zatiaľ to vyzerá, že jediným vysvetlením je, že ide o falošnú látku.

V komentároch tak začali ľudia Nelu bombardovať otázkami a vysmievať z kopírovania značky, ktoré je dokonca až trestné. Zvláštne je, že mnoho komentárov s kritikou bolo neskôr záhadne vymazaných.

zdroj: instagram/nelaslovakova

zdroj: instagram/nelaslovakova

zdroj: instagram/nelaslovakova

Otázku ohľadom nohavíc značky Slovákovej dostala aj Zuzana Plačková pod svoj príspevok. Tá totiž sama predáva vlastné oblečenie s vlastnou potlačou. Na komentár, či bude predávať veci s LV potlačou ako Nela reagovala: „Nie, lebo originálna látka svetových značiek sa nedá kúpiť, ale keď chcete natlačíme vám ich kilometre a môžete sa doma nimi ohadzovať.

Tak každý podniká ako vie. A niektorí mi len ukazujú, ako to robiť nemám 😉„, ukončila diskusiu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.