instagram/queen.plackova

Jej meno začalo byť známe vďaka účinkovaniu v reality Hotel Paradise. Postupom času si však táto kontroverzná influencerka vybudovala takú základňu fanúšikov, že dnes je jednou z najznámejších hviezd slovenských sociálnych sietí. Na Instagrame už má viac ako pol miliónov sledovateľov a okrem iného v Bratislave dokonca prevádzkuje aj svoju vlastnú kaviareň. Áno, reč je o Zuzane Strausz Plačkovej.

Plačkovej začiatky siahajú až k modelingu. Dokonca sa zúčastnila kastingu pre dospelých. Práve to jej pomohlo sa presláviť i ako playmate. O niečo neskôr si ju mohla vidieť v ďalšej šou, no tentokrát v Nákupných maniačkach, ktoré odvysielala televízia JOJ. Určite nám však dáš za pravdu, že tak, ako plynul čas a populárna Slovenka sa pomaly, ale isto dostávala na vrchol slovenského šoubiznisu, aj jej vzhľad sa menil. Pamätáš si ešte na tú starú?

Na už spomínanej sociálnej sieti zvanej Instagram sa neraz pochválila zábermi z nemocnice, odkiaľ sa pochválila svojim fanúšikom novými chirurgickými zákrokmi. Nedávno tak urobila, keď sa pochválila fotkou, na ktorej sa chváli vytvarovaným zadočkom. „Operácia bola skutočne bez akejkoľvek bolesti. Odobral sa tuk z bruška a následne sa vytvaroval zadoček. Odporúčam, nemáte sa skutočne čoho báť. Teraz, ako ležím doma, nemám žiadne bolesti, neužila som zatiaľ ani tabletku od bolesti ani nič!“ píše Plačková o výsledkoch zákroku na Instagrame.

View this post on Instagram

Taaak a už mám po 🙏 Nebudem klamať pred operáciou som bola vo veľkom strese čo je asi normálne no najvac mi to uľahčoval celý tím skutočne super ľudí na klinike @chirkoz_medical_clinic ktorej sa chcem veľmi od ❤️ poďakovať za celý prístup 🙏 Toľko som sa nasmiala že som aj zabudla na stres a na operáciu som šla jak na kávu s kamarátmi 😂🙏…. Každopádne operácia bola skutočne bez akej koľvek bolesti odobral sa tuk z bruška liposukčním prístrojom BODY JET a následne sa vytvaroval zadoček 🍑… Odporúčam nemáte sa skutočne čoho báť a teraz jak ležím doma nemám žiadne bolesti neužila som zatiaľ ani tabletku od bolesti ani nič!😍Veľmi veľmi ďakujem @chirkoz_medical_clinic za ich profesionalitu a prístup k ľuďom veľké …A ešte aby ste si nemysleli že ide o reklamu tak nejde! Za zákrok som si normálne zaplatila ako každý …☝️Musím tu dopísať lebo v komentároch sa pýtate na cenu ono je to individuálne a najlepšie Vám vedia povedať priamo na klinike @chirkoz_medical_clinic

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Dnes vyzerá naozaj dosť odlišne oproti svojmu starému JA. Blond vlasy vymenila za čokoládové, plnšie pery nehovoriac o iných zmenách, ktoré sa jednoducho pri pohľade na Zuzanu Plačkovú nedajú nevšimnúť si! Obočie, nos, aj to si prešlo svojou úpravou. Skrátka, je z nej celkom iná žena, teda aspoň čo sa týka fyzického vzhľadu. Avšak na Instagrame kolujú aj staršie zábery tejto kontroverznej krásky. Schválne, pamätáš si ešte na takúto Zuzanu Plačkovú z Hotela Paradise? Nie? Nevadí, my ti ponúka zábery pred a po úpravách. Kedy sa ti páčila najviac?

View this post on Instagram

Nedeľa 🐙

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife