Slovenskí herci
Instagram/tvjoj

Zdá sa, že zlomené srdce sa mu už zahojilo. Slovenský herec a komik Juraj Tabaček, ktorého diváci poznajú z mnohých zábavných programov, má údajne randiť s taktiež známou kolegyňou. Po mnohých špekuláciách to vyzerá, že po rozvode našiel šťastie pri herečke Jane Labajovej. Ako informujú Topky, nový vzťah dlhšiu dobu tajil.

42-ročný Šoko, ako ho fanúšikovia poznajú, potvrdil rozvod s bývalou manželkou Klaudiou v roku 2018. Dvojica má 2 spoločné deti – syna Jakubka a mladšiu dcéru Adelku. Podľa jeho vtedajších vyjadrení, to nebolo najľahšie obdobie.

Čas však všetko vylieči a jemu k tomu zrejme pomohla nová láska. Slovenský herec totiž žiari šťastím.

O tom, že Šoko randí práve s Janou, sa klebetilo už dlhú dobu, no dvojica nič nepotvrdila a ani nezverejnili žiadnu spoločnú fotografiu. Až doteraz. Juraj totiž na svoj instagramový profil pridal snímku práve s herečkou, ktorá je od neho o 11 rokov mladšia. Pár by mali tvoriť už niekoľko mesiacov.

Neuveríš, koho som stretol,“ napísal k fotke tajomne. Jana Labajová je známa z viacerých slovenských seriálov ako Nemocnica, Pravá tvár, Vlci, Za sklom, Sestričky či Slovania. Šoko sa s ňou dokonca stretol aj na natáčaní Hornej Dolnej.

Obľúbený slovenský herec zverejnil fotku s novou láskou

Zdroj: topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News