Slovenský herec Juraj Bača

Slovenský herec Juraj Bača v rozhovore pre Nový čas prehovoril o nedávnych špekuláciách, že sa vrátil k svojej expartnerke. Svojho času totiž randil s kolegyňou z brandže, herečkou zo Susedov, Dominikou Richterovou. 

Vysoký, vyšportovaný krásavec Juraj Bača sa do povedomia divákov dostal vďaka menším rolám v obľúbených seriáloch. Účinkoval napríklad v Búrlivom víne, Paneláku, v Za sklom, dokonca sa objavil v seriáli Oteckovia či Pán profesor. Vidieť sme ho mohli aj v hlavnej úlohe komisára v seriáli Rex, ktorý bol natočený podľa zahraničnej predlohy.

Tento známy herec v súčasnosti hviezdi ako moderátor v relácii Pečie celé Slovensko, no párkrát si ho mohla zahliadnuť aj v úlohe nemeckého policajta v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Randí tento slovenský herec s expartnerkou?

Možno si pamätáš, že Juraj kedysi randil s herečkou Dominikou Richterovou, ktorú si môžeš pamätať zo seriálu Einstein, Panelák, no aj ako Andrejku z legendárneho slovenského sitkomu Susedia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Vzťah medzi nimi sa však v roku 2018 po piatich rokoch spoločného randenia skončil. A iba nedávno sa dokonca začali rozširovať špekulácie, že Juraj Bača je gay.

Zaujímavosťou však je, že iba pred niekoľkými týždňami boli expartneri znovu prichytení spolu na predstavení v divadle. Po jeho skončení z neho mali odchádzať ruka v ruke. „Áno, boli sme si spolu pozrieť predstavenie, neskrývame sa,“ potvrdil to vtedy herec pre Plusku. Viac však neprezradil a ich vzťah nechcel verejne komentovať. Rovnako tomu ale bolo aj teraz.

„Ja už som to veľakrát hovoril, aj to hovoriť budem. Jedna vec je tento Juraj Bača, ktorého ľudia poznajú z obrazoviek, ktorý moderuje Pečie celé Slovensko, ktorý hrá v seriáloch, v divadle, chodí moderovať, má kapelu a spieva. A to je ten Juraj Bača, ktorý sa rád podelí so všetkými divákmi, čitateľmi,“ začal vysvetľovať v rozhovore pre Nový čas.

„A potom je Juraj Bača, ktorý raz chce byť možno otcom, hlavou rodiny, mať ten svoj súkromný život a chrániť tých blízkych ľudí. A toho si budem už strážiť,“ dodal herec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juraj Bača (@jurajbaca)

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News