Seriál Einstein

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vystrieda jeden úspešný projekt druhý? V nedeľu večer si mohli diváci televízie JOJ pozrieť prvú časť nového seriálu s názvom Einstein. Hlavnú úlohu sebestredného génia v ňom stvárňuje slovenský herec Juraj Loj. Na Instagrame televízie sa objavilo nielen poďakovanie za sledovanosť, ale aj prvé reakcie.

Vyzerá to tak, že TV JOJ tento rok boduje svojimi novinkami. Len nedávno sa skončil seriál s názvom Iveta, ktorý mal mimoriadny úspech. Na výslnie sa vďaka nemu viac dostala aj herečka Alžbeta Ferencová. Kvôli tomu sa jeho tvorcovia rozhodli aj pre pokračovanie, ktoré sa bude natáčať už toto leto.

Čaká rovnaký osud aj novinku alebo to bude po Ivete prepadák?

Einstein sa divákom zapáčil

Nový komediálny krimi seriál sa točí okolo matematického, fyzikálneho a chemického génia, prapravnuka Alberta Einsteina, ktorý je tak trochu povýšenecký a namyslený.

Navyše ide o sukničkára, ktorý si nepamätá ani meno ženy, s ktorou je v posteli. Jeho charakter a prípadná neznesiteľnosť pramení z časového obmedzenia, keďže trpí smrteľnou chorobou. Jeho myseľ je však cenná pre políciu, keď im náhodne pomôže vyriešiť prvý prípad. V prvej epizóde nechýbal humor, ale ani dráma. A ako sa úvodný diel tejto minisérie páčil slovenským divákom?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News