slovenskí herci
Instagram/ jurajbaca/dominikarichterova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pribudol do nášho šoubiznisu staronový pár? Portál Pluska pristihol na rande dvoch známych umelcov, pričom slovenskí herci už spolu v minulosti chodili.

Stará láska nehrdzavie? V šoubiznise o tom svedčí niekoľko dvojíc na čele so speváčkou a herečkou Jennifer Lopez a hercom Benom Affleckom, ktorí sa po 20-tich rokoch dali opäť dokopy. V rámci Slovenska by sa to mohlo týkať aj Juraja Baču a Dominiky Richterovej.

Oboch talentovaných ľudí môžeš poznať z divadla i televízie. Kým Juraj aktuálne účinkuje ako nová postava Nemca Jürgena v seriáli Dunaj, k vašim službám či ako moderátor kulinárskej šou Pečie celé Slovensko, Dominika je hviezdou muzikálu Vyznanie s hitmi Mariky Gombitovej. Pamätať si ju však môžeš aj ako Andrejku z legendárneho sitcomu Susedia.

Možno si spomínaš, že mladí herci boli kedysi omnoho viac než len kolegovia. Päť rokov tvorili pár, avšak v roku 2018 prišiel koniec. O to prekvapivejšie je, že boli expartneri portálom Pluska prichitení spolu v divadle. Nie však na pódiu, ale ako diváci čiernej komédie Slúžky. Po jej skončení mali dokonca odchádzať ruka v ruke.

 „Áno, boli sme si spolu pozrieť predstavenie, neskrývame sa,“ potvrdil pre Plusku Bača. „Ale svoje súkromie si strážim a nechcel by som to verejne komentovať,“ doplnil, čím znovuzrodenie vzťahu síce nepriznal, ale ani nevyvrátil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Juraj Bača (@jurajbaca)

Zdroj: Pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News