Slovenský krásavec

Slovenský krásavec Branislav Deák si svoje súkromie snaží strážiť čo najviac. A vidno to aj na Instagrame. Teraz ale urobil výnimku a s fanúšikmi sa podelil s krásnou správou. Stal sa dvojnásobným otcom a tešia sa s ním všetci followeri. 

S celebritnými oznámeniami tehotenstva sa prednedávnom akoby vrece roztrhlo. A teraz sa zase rodia celebritné deti. Iba včera porodila kráľovná slovenského Instagramu, Zuzka Plačková, a s pôrodmi pokračujeme. Dnes sa narodilo druhé dieťatko známemu slovenskému se*symbolu Braňovi Deákovi.

Braňo Deák
zdroj: Instagram/brano.deak

Slovenský krásavec sa stal dvojnásobným otcom

To, že sa stane otcom, sme sa dozvedeli iba nedávno a hneď sme ťa o tom informovali. Vyšlo to najavo v máji, keď sa objavil na verejnosti s manželkou Ladislavou. Vtedy vysvitlo, že je tehotná a párik to schovával dlho, keďže bruško už mala poriadne vypuklé.

Známy slovenský herec z obľúbeného seriálu Oteckovia sa stal dvojnásobným rodičom. A stalo sa tak práve dnes. Manželka Ladislava mu porodila chlapčeka. Meno bábätka ale na svojom instagramovom profile neprezradil. Pod príspevok napísal iba jednu krátku vetu veľkými písmenami: „VITAJ, SYN NÁŠ MILOVANÝ.“

V role otca si Braňa mohla vidieť v priamom prenose na TV Markíza. V reále s manželkou vychováva dcérku. Jej tváričku sa snaží schovávať presne tak isto, ako aj jeho kolegovia zo šoubiznisu. To, že slovenský krásavec je so svojím životom spokojný a šťastný medzi ľuďmi, ktorých miluje, uvidíš aj na fotkách nižšie.

Braňo Deák
zdroj: Instagram/brano.deak

Nielen manželia Cifrovci, ale aj Gáboríkovci či Vrbovskí sa svoje deti snažia pred sociálnymi sieťami chrániť.

Braňovi a Ladislave srdečne blahoželáme aj my a želáme veľa zdravia a síl do nadchádzajúceho obdobia plného radosti.

Zdroj: Instagram/brano.deak

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News