Slovenský herec Peter Makranský

Všetci to vnímali ako krásne romantické gesto, no našli sa aj takí, ktorí si z toho robia žarty. Slovenský herec Peter Makranský len pred pár dňami prekvapil svoju partnerku Mirku, keď ju požiadal o ruku priamo pred divákmi v divadle. Ako informoval Nový čas, háčik je však v tom, že jeho vyvolená je vydatá za iného muža.

37-ročný Peter je divákom známy najmä z Rodinných prípadov, seriálu Chlapi neplačú či mnohých divadelných predstavení. Za sebou má už jedno manželstvo, z ktorého má aj 2 deti – dcérku Sárku a syna Marka. Len pred niekoľkými mesiacmi potvrdil svoj nový vzťah a po krátkej dobe sa rozhodol pre zásnuby.

Slovenský herec má vydatú partnerku

Minulý víkend všetkých prekvapil, keď sa na javisku Divadla Nová scéna rozhodol pred priateľkou Mirkou pokľaknúť. „Keď som už mal pocit, že je môj život veľmi obyčajný, tak si doňho vniesla nové svetlo. Veľmi ťa milujem a teraz ťa chcem požiadať o ruku,“ povedal pred divákmi. Ona, samozrejme, súhlasila a celé zásnuby pôsobili ako z romantického filmu. Až na to, že ona už vydatá je.

Ako informoval Nový čas, Mirka je expartnerkou speváka Vratka Rohoňa zo skupiny Iné Kafe. Aj on s ňou bol dokonca zasnúbený, no nakoniec povedala áno jeho kamarátovi z leteckej spoločnosti. „Ja som s jej manželom v kontakte na dennej báze a spoločne sa na tom smejeme. Mirka a ten herec svoje zásnuby srdcervúco uviedli, dojato tlieskala celá sála, no pritom nikto nevedel, že ona je ešte stále vydatá,“ prezradil spevák.

„Ako môže niekto požiadať o ruku vydatú ženu a ešte to verejne prezentovať? Ona podala žiadosť o rozvod v januári tohto roka, ale pripadá mi normálne zasnúbiť sa, až keď sa rozvediem,“ dodal úprimne Vratko. K celej situácii sa vyjadril aj samotný manžel.

Mirka ho mala opustiť práve kvôli Petrovi. „Ja so svojou manželkou Mirkou nie som v kontakte, ale tiež sa ku mne dostala informácia, že sa zasnúbila a dobre som sa na tom pobavil,“ vyjadril sa Novému času.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News