Slovenský herec
Instagram/marekfasiang/panprofesor.markiza/adambardy

Rozrastie sa ich rodinka už čoskoro o nového člena? Mimoriadne obľúbený slovenský herec, Tomáš Maštalír, údajne čaká s manželkou druhé dieťatko. Aj keď si svoje súkromie dvojica stráži, tehotenské bruško je už vraj jasne viditeľné. Informovala o tom Pluska.

45-ročný Tomáš je jeden z najznámejších a najúspešnejších slovenských hercov, ktorý je ako na roztrhanie. Po úspešnom seriáli Pán profesor sa na obrazovkách Markízy objavil aj v projekte Klamstvo či Dunaj, k vašim službám. Na JOJ-ke zase hrá v novinke s názvom Tomáš a Diana, práve po boku Diany Mórovej.

Zatiaľ čo sa divákom na obrazovkách ukazuje takmer každý deň, o jeho osobnom živote sa vie len málo.

Slovenský herec si súkromie stráži

Tomáš nevystupuje na sociálnych sieťach a svoje súkromie, ktoré sa týka najmä rodiny, necháva za dverami. V roku 2018 sa tajne oženil s partnerkou Kristínou, pričom nie je tajomstvom, že spolu randili len niekoľko mesiacov. V lete 2019 mu manželka porodila dcérku, ktorá dostala meno Emma. Tá bude údajne už čoskoro staršou sestričkou.

„Videla som ju a má už krásne tehotenské bruško, ktoré sa zakryť nedá. Rozhodne nebude na začiatku tehotenstva,“ prezradil Pluske neznámy zdroj. Maštalír sa k tejto téme nevyjadril, no jeho manželka na otázku vyhýbavo reagovala. „Musíte sa spojiť s manželom, on je predsa len verejne známy. Zostaneme verní asi tomu, že čo je súkromné, je súkromné. Je to to naše. Dobre?“ vyjadrila sa, čím informáciu nepotvrdila, ale ani nepoprela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: zivot.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News