Známi fešáci
Instagram/mattyquitt/ expl0ited_/victor_ibara

Ďalší známy fešák už viac nie je sám. Vo videu na TikToku to priznal pre český portál Extra.cz. Prezradil o svojej novej láske aj niečo viac?

Nedávno sme ťa informovali, že známy fešák z obľúbenej reality šou – Love Island sa stal najkrajším mužom Európy. Slovák Jakub však reprezentoval našich českých susedov. Ešte predtým priznal nový vzťah práve najkrajší muž Slovenska. Teraz prekvapil ďalší obľúbenec.

V reality šou Survivor súperili známe tváre s obyčajnými ľuďmi a snažili sa prežiť na ostrove bez najmodernejších technológií. Tento rok najviac rezonovala práve kauza okolo Pítra z Love Islandu, ktorý sa tam mal zapliesť zo svojou expriateľkou modelkou Andreou. Model Pepa sa počas pobytu na ostrove dozvedel zase pohlavie svojho bábätka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matěj Quitt • SURVIVOR 2023 🌴 (@mattyquitt)

Tak, už ani tento fešák viac nie je single

Medzi druhou skupinou sa tento rok objavilo aj hneď niekoľko fešákov, medzi tých najvyrážanejších patrili napríklad Tomáš Weimann, Matěj Quitt alebo aj Slovák Kristián Kundrata.

Kým víťaz Tomáš nedávno priznal nový vzťah a Kristián je už zasnúbený, Matěj bol doposiaľ sám. Tomu je však už koniec. Ako sám súťažiaci priznal pre Extra.cz, jeho srdce si získala nová láska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matěj Quitt • SURVIVOR 2023 🌴 (@mattyquitt)

Priateľku mám, to je pravda, ale zatiaľ k tomu nepoviem vôbec nič. Ako dlho sme spolu, to je taká klasická otázka, ktorú každý chlap neznáša. Ja som na tom úplne rovnako. Poviem, že sa poznáme tri mesiace,“ prezradil.

O tom, kto si získal Matějove srdce však nateraz zostáva ešte otázkou času, no na jeho Instagrame nájdeš hneď niekoľko fotiek s peknými dievčatami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News