Survivor 3

Tretia séria drsnej reality šou Survivor sa začne vysielať už čoskoro. A na oficiálnom Instagrame tejto obľúbenej relácie, jej tvorcovia už dokonca odhalili mená celebritných súťažiacich. Tento rok sa rozhodne budeme mať na čo pozerať. Môžeme sa totiž tešiť na kopec známych tvárí. 

Celé to odštartuje presne 27. februára 2024 na streamovacej platforme Voyo. Tvorcovia tento rok prinášajú naozaj zaujímavú zostavu plnú známych tvárí česko-slovenského šoubiznisu. A dokonca je pravda aj to, čo sa povrávalo. Že tam mieri Ráchel Karnižová, ktorú sme práve pred pár mesiacmi mohli vídať v šou Love Island.

Na Instagrame Survivoru sa pred pár hodinami objavilo video, v ktorom môžeš vidieť, kto bude súťažiť o atraktívnu výhru v drsných podmienkach. Neskôr boli zverejnené aj podrobnejšie informácie o prvej polovici súťažiacich.

Kto bude súťažiť v šou Survivor?

Ako počas iných rokov, aj teraz budú súťažiaci rozdelení do dvoch tímov. Na Instagrame však zatiaľ boli odhalené mená celebritného kmeňa, ktorý sa tentokrát bude volať „Titáni“.

V Survivor tento rok bude súťažiť známy český hudobník Sebastian, speváčka Adéla, tanečník Márty, modelka Denisa či dokonca slovenský MMA zápasník Samuel „Pirát“ Krištofič.

Tešiť sa môžeme aj na známu českú herečku Ivanu Jirešovú, ktorú teraz môžeš pravidelne vídať v seriáli Policie Modrava a hrala aj v Kriminálke Anděl či Ordinace v růžové záhradě a tiež sa objavila v obľúbenej šou Tvoje tvář má známý hlas.

O 2,5 milióna českých korún alebo teda 100-tisíc eur v šou Survivor bude bojovať aj tréner Jakub či známa slovenská influencerka Ráchel Karnižová, ktorá sa objavila už v Love Islande.

Uvidíme tam aj cestovateľa Martina, podnikateľku Ornellu Koktovú alebo komika menom Mikýř, ktorý už vo svojej relácii spovedal aj Shopaholicadel. V kmeni Titáni sa objaví aj ďalšia známa česká influencerka Yenifer.

Tak čo, na koho sa tešíš najviac?

Zdroj: Instagram/survivorcs_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News