Survivor

Streamovacia služba Voyo už v utorok, 27. februára 2024, začne vysielať tretiu sériu najdrsnejšej reality šou Survivor Česko & Slovensko.

Môžeme sa tešiť na výrazné osobnosti

V oboch kmeňoch sa predstavia výrazné osobnosti s neobyčajnými príbehmi, prekvapiví a doteraz najväčší hráči Survivora na Slovensku a v Česku. Každý z nich vyniká v niečom inom a volí inú stratégiu. Čo ich však spája, je bojová sila. Všetci sú to hráči, ktorí sa neboja ísť tvrdo za svojím cieľom.

Od prvého momentu ich čaká veľká hra, pretože podmienky šou Survivor sa nebudú pýtať na ich spoločenské postavenie alebo minulosť, ale preveria ich charakter.

Nová séria šou Survivor prinesie množstvo emócií, zvratov, dilem, prehier, ale aj radosť z víťazstva a slzy dojatia.

Survivor 3 - Ondřej Novotný
zdroj: Markíza

„Reality šou sa na Voyo dlhodobo tešia mimoriadne vysokej obľube a Survivor v tomto smere nie je výnimkou. Nový ročník tejto fyzicky aj psychicky extrémne náročnej šou divákom a diváčkam sprostredkuje ďalšie nezabudnuteľné dobrodružstvo z exotického prostredia Dominikánskej republiky,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a Nova.

„Aj tento rok uvedieme Survivora exkluzívne iba na Voyo, ktoré už na Slovensku a v Česku pokorilo hranicu 650 000 predplatiteľov, a verím že aj vďaka tejto šou mnohí ďalší pribudnú,“ dodáva.

Súťažiacich čakajú ešte drsnejšie podmienky

Do novej série Survivora sa prihlásilo takmer 10-tisíc záujemcov, z ktorých bolo viac ako osemsto vybraných na kastingové kolá. Museli prejsť štvormesačným výberovým procesom, ktorý preveril ich fyzickú aj psychickú odolnosť, adaptabilitu, šikovnosť, ale aj kreativitu poradiť si v nečakaných situáciách.

V súboji o prežitie sa tento rok stretnú tí najvýraznejší a najodhodlanejší zažiť jedinečné a neopakovateľné dobrodružstvo.

Noví súťažiaci sa v tejto sezóne nemôžu spoliehať na to, čo poznajú z predchádzajúceho ročníka. Nová séria totiž prinesie veľa prekvapení.

Už prvý súboj ukáže, ako sú pripravení prežiť v tých najdrsnejších podmienkach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News