Muradov so Sabinou a Zbyněk
Facebook/Expres.cz, Instagram/zbynekvlcek

Zbyněk z reality šou Love Island šokoval priznaním pre Extra. Prehovoril o tom, aký má vzťah s uzbeckým MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, ktorý mu „prebral“ partnerku Sabinu Karáskovú, ktorú spoznal práve na Kanárskych ostrovoch. 

Love Island skoro vyhrali

Zbyněk a Sabina v šou Love Island patrili medzi favoritov. Dokonca skončili na druhom mieste. Iba pár týždňov po finále celé Česko a Slovensko preto šokoval ich rozchod. A vzťah im mal rozbiť práve expartner Moniky Bagárovej – Makhmud Muradov.

Muradov s Bagárovou a Sabina so Zbyňkom
zdroj: Instagram/mashxur_juftliklar, Instagram/sabina.karaskovaa

MMA zápasník Sabinu najprv zaprel a povedal, že sa popri ňom chce iba zviditeľniť. Ona však tvrdila opak a verila tomu, že z toho napokon vznikne vzťah. Teraz to tak aj vyzerá. Bojovník sa s tanečníčkou najprv ukázal na verejnosti a teraz unikli aj ich súkromné spoločné fotky. Zoči-voči sa už dokonca stihol stretnúť aj Zbyněk s Muradovom. Bolo medzi nimi napätie?

Muradovi teraz vraj ďakuje

Rozchod navonok idylického vzťahu zapríčinilo stretnutie Muradova a Sabiny na Oktagone, kde bola aj s partnerom. Po zápase ich vyfotil práve Zbyněk, ktorý si potom prešiel bolestivým obdobím. Dnes však verí, že všetko sa deje kvôli niečomu. „Vďaka nemu som zistil, aká je ona, takže ja mu ďakujem,“ šokoval.

Odvtedy sa od Sabiny odvrátilo hneď niekoľko účastníkov z Love Islandu. „Od tej doby, čo sa všetko stalo, už nie sme vôbec v kontakte. Nepísali sme si, ani sa my dvaja nevideli,“ tvrdí.

Sabina a Zbyněk
zdroj: Instagram/zbynekvlcek

Nedávno sa to však zmenilo. Sabinu stretol v spoločnosti Muradova. „Zhodou okolností som ich ale teraz stretol dva víkendy po sebe. Na turnaji KSW v Liberci a víkend potom na galavečeri boxu bez rukavíc. My sme s Machom ale kamaráti, on za mnou prišiel, povedal mi čau a dal mi päsť,“ zasmial sa Zbyněk, ktorý má s Muradovom spoločnú vášeň pre bojové športy.

Od rozchodu bol už Zbyněk spájaný s viacerými ženami. Teraz je však single. „Vzťah nemám a nehľadám, ale nie som voči tomu uzavretý. Keď niekto príde, niekto sa objaví, s kým si budem rozumieť, tak prečo nie,“ uzavrel.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News