Attila Végh
Instagram/letsdance.markiza, Instagram/veghattila

V Let´s Dance bol jasným favoritom. Jeho rivalom bol Janko Koleník a nie, nemyslíme maďarsko-slovenského zápasníka, ktorého spomíname v nadpise. Hlavnou postavou tohto článku bude fešák z Pána profesora, Adam Bardy. Aj Attila Végh sa do toho ale zamotá, pretože herec, model a dokonca aj vojak ho vyzval na súboj v klietke. Spravil to priamo v reportáži na internetovej stránke TV Markíza.

Adam Bardy si svoju priateľku Bibi vzal v septembri minulého roka, ktorá čakala ich prvé dieťatko. Teraz má 10-mesačného synčeka Alana, ktorého rodičia plánujú vziať na dovolenku k moru.

Fešný herec totiž túži po surfovaní, čo prezradil pre TV Markíza. Okrem toho sme sa dozvedeli aj ďalšie informácie, z ktorých určite budeš v šoku.

Adam Bárdy
zdroj: Instagram/adambardy

Attila Végh z toho bude v šoku

Vedela si o tom, že aj Adam Bardy odmalička robil bojové športy? Známy slovenský herec sa teraz odhodlal k ráznemu kroku.

Na otázku, koho by vyzval na súboj v klietke, zareagoval veľmi prekvapivo. „Bol by to asi Attila. Lebo s ním som už absolvoval tanečný rozstrel v Let´s Dance a jednoducho sa cítim, že by to išlo aj v tej klietke. Takže Attila, týmto ti chcem povedať, že daj mi čas a miesto,“ povedal Adam.

Adam Bárdy
zdroj: Instagram/adambardy

Attila Végh sa do povedomia nefanúšikov športu dostal najmä vďaka Let´s Dance, kde predviedol aj svoju ďalšiu silnú stránku. Okrem MMA rád zabáva ľudí a určite neraz rozosmial aj teba. Ani tanec mu nešiel zle, no fanúšikovia šou vo veľkom diskutovali o tom, že ho z kola do kola nechávajú prechádzať iba kvôli humoru.

O pár dní možno uvidíme aj reakciu na výzvu, no ktovie, či to skúsený MMA zápasník prijme. Pred niekoľkými týždňami totiž pre TV Markíza povedal, že by do súboja nešiel so žiadnou celebritou. Radšej by sa v klietke postavil pred niekoho skúsenejšieho a jemu rovného.

Attila Végh
zdroj: Instagram/veghattila

Nuž, ktovie, ako to nakoniec dopadne. Zápas medzi Adamom Bardym a Attilom Véghom by si ale určite pozrelo množstvo fanúšikov, medzi ktorých možno patríš aj ty.

Zdroj: TV Markíza

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News