Muž a žena sa bozkávajú

Zakázané ovocie vraj chutí najlepšie. A každá z nás ho už v nejakej forme ochutnala. Taká zakázaná láska je pritom azda tá najlákavejšia – je plná túžby, vášne, nádejí a snov, no málokedy sa končí tak, ako v rozprávkach. Pretože rovnako ako tie, ani ona nie je skutočná. A jedného dňa ti prerastie cez hlavu.

Väčšinou ide o tajný pomer. V dnešnej dobe už však nie preto, lebo daný vzťah neschvaľujú zákony, spoločnosť či rodičia, ale väčšinou kvôli tomu, že jeden z dvojice už zadaný je. Či si na strane tej, ktorá podvádza, alebo by ti mohli hovoriť aj pomenovaním „milenka“, ver, že celá táto bublina raz praskne.

Zakázaná láska býva jednosmerná

Môže to byť naozaj krásne a reálne sa môžeš zamilovať, či už ty alebo on. Avšak, takáto láska nebýva skutočná. Pretože ak by bola, nemusela by byť tajná. Nepozerala by sa na žiadne prekážky, nepozerala by sa na to, čo si niekto pomyslí. Jednoducho by len kvitla a stavala na pevných základoch. Keď sa tak nedeje, potom nie je obojstranná. Milenka si robí nádeje, no on svoju ženu neplánuje opustiť. Chceš sa zabaviť, no nemieniš sa vzdať svojej istoty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Či už ide o milenecký pomer alebo vzťah, ktorý už z akéhokoľvek dôvodu radšej tajíš, nebude to trvať večne. Nikto sa nechce skrývať navždy, každý túži po tom, aby do sveta vykričal, že miluje a je milovaný. Chce sa ísť prejsť do mesta ruka v ruke, dať si na Instagram peknú fotku, byť s partnerom na jeho narodeniny i Vianoce. Jednoducho mať šťastný vzťah a nehrať sa na neho iba za dverami spálne.

Hra na lásku ťa omrzí, bude ťa pomaly dusiť a ty budeš deň čo deň nešťastnejšia. Pochopíš, že to nakoniec nie je žiadna hra, a žiaden románik sa láske nevyrovná. Buď berieš všetko alebo nič. Inak to bude vždy dočasné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating