Instagram/elaaa.o
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Možno si sa už stretla s frázou, že mnoho vzťahov upadne počas zimy do stereotypu. Počasie nie je priaznivé, aktivity sú obmedzené a tak jediné čo zostáva je sledovanie seriálov a konzumovanie koláčov.

Je ti to známe? Ak sa toho bojíš aj ty, vyskúšaj priateľa zlákať na milovanie. Počas zimy a vianočných sviatkov si to môžete rozdať na týchto miestach a tak sa vo vás znovu rozpáli vášeň.

Na kuchynskej linke

Pečenie vianočných koláčov ťa dokáže zahriať. Rúra je stále zapnutá, v kuchyni je teplo a v celom byte je vôňa škorice a kardamónu. Koho by to nevzrušilo sa trochu zblížiť? Poteš partnera tým, že si pod zásteru neoblečieš žiadny kus oblečenia a provokuj ho. Veľmi ľahko ťa tak môže vysadiť na kuchynskú linku a pomilovať ťa priamo pri voňavom pečive.

Pri krbe

Keď krb doma nemáš, poslúži aj bio krb, ktorý je v dnešných časoch IN. Možno to znie ako klišé, no počas vianočných sviatkov je s*x na huňatom koberci a pri kozube „must have“. Miesto, ktoré práve na Vianoce umocňuje svoju atmosféru, vo vás prebudí romantiku a počas milovania si uvedomíte, ako jeden druhého ľúbite.

Pod vianočným stromčekom

Ak si toto miesto ešte nevyskúšala, za pokus skutočne stojí. Je rozhodne najviac tematické. Najmä večer pri zasvietených svetielkach vás to bude lákať ešte viac. Keď ťa partner uvidí pri tom svetle, začne ťa vyzliekať očami. Obliecť si môžeš vianočnú spodnú bielizeň (červenou určite nič nepokazíš).

O parapetnú dosku

V stoji o parapetnú dosku si to už pravdepodobne robila, no počas zimy je výhľad krajší a zaujímavejší. Na tomto mieste je však najlepšie mať s*x hneď ráno, keď je krajina zasnežená čerstvou vrstvou snehu. Daj si však pozor na to, aby vás s partnerom nikto nevidel. Pokiaľ máš okno s výhľadom na ulicu, vyskúšajte túto polohu a miesto v inej izbe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating