Ak ťa niečo vyčerpáva, prečo to dovoľuješ? Ak ťa niekto vyčerpáva, prečo mu to dovoľuješ? Je čas myslieť aj na seba, drahá. 

Zablokuj si ho a buď šťastná. Takto sa zraňuješ sama a ak hádžeš na niekoho iného vinu, ver, že najväčší podiel máš na tom ty. Buď s niekým, kto presne vie, čo má, keď ťa má. Nie s niekým, kto si to uvedomí až vtedy, keď ťa stratí. Je rozdiel medzi tou osobou, ktorá chce s tebou hovoriť vo svojom voľnom čase a človekom, ktorý si ten voľný čas urobí, aby s tebou mohol hovoriť. Je rozdiel medzi tou osobou, ktorá ťa chce vidieť, lebo jej chýbaš a človekom, ktorému chýbaš a príde za tebou.

Je rozdiel medzi tou osobou, ktorá si píše s mnohými ľuďmi, vrátane teba a človekom, ktorý si píše s tebou, namiesto písania s ostatnými. Je rozdiel medzi tou osobou, ktorá sa nahnevá, lebo si myslí, že chceš veľa a človekom, ktorý sa nahnevá, pretože ti nedokázal dať viac.

zdroj: unsplash.com

Nikdy nezabúdaj na niekoho, kto spôsobil, že ste sa cítili krásni uprostred nádherných ľudí. Nikdy nezabúdaj na niekoho, pri kom ste sa cítili šťastní aj uprostred svojho smútku. Nikdy nezabúdaj na niekoho, kto vám pripomenul akí ste silní aj uprostred svojej slabosti.

Ak cítiš, že je pri tebe človek, ktorý ťa len vyčerpáva, oberá ťa o kúsky dôstojnosti a neváži si ťa, je čas sa zamyslieť nad tým, čo s tým chceš urobiť.

Láska nie je len o sladkých slovách a neskorých večerných rozhovoroch.
Láska nie je len o básňach a romantických výletoch.
Láska nie je len o rozkošných fotkách a šťastných spomienkach.
Láska je omnoho viac, ako toto všetko.
Láska je aj o tom, robiť to, čo umožňuje tomu druhému byť šťastným.

Tak ak cítiš, že to nie je láska, odísť. Zablokuj si ho ak to inak nejde a buď šťastná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.