Možno si to už niekde počula a možno ani nie, ale predstav si, že bozk prezradí o tvojom partnerovi viac, ako by si čakala. Presne, vzájomný dotyk pier ti dokáže napomôcť zistiť, či si si vybrala toho správneho alebo by si mala radšej dať ruky preč a poobzerať sa ďalej.

I keď to možno znie tak šialene, vedkyňa, vzťahová poradkyňa a vedecká spisovateľka v jednej osobe Sheril Kirshenbaum sa podelila o svoj „výskum“ a prezradila, aký typ bozku ti prezradí, že s partnerom ťa bude čakať o čosi zložitejší vzťah!

Tentokrát je reč o bozku „mokrý a divoký“, ktorý je signálom, že partnera viacmenej priťahujeme fyzicky ako duševne či osobnostne. Ide o rýchle vzplanutie fyzických túžob, ktoré keď pominú. muž sa zvyčajne späť dá do svojej ulity a nerobí mu problém nás ženy ignorovať pekne dlhú dobu. Samozrejme, že keď opäť príde na vec, ozve sa. A áno, takýmto bozkom fandia viac muži ako ženy.

No je ti to treba? Asi zrejme nie. I keď sa dá pri tomto bozku zistiť, či ste s partnerom kantabilní, určite muž, ktorý predvádza s tvojimi perami takéto hry hneď na začiatku, vážny vzťah, ktorý by mal mať nejakú prosperitu, taký asi veľmi nečakaj. Pokiaľ máš chuť sa tiež len zabaviť a trošku poflirtovať, tak potom takýto bozk je na to vhodný. No ak hľadáš životného partnera, ten by na začiatku veru nemal nahodiť takéto tempo. Aj keď vo filmoch sa stretávame s týmto ako niečím, čo je vášnivé plné lásky, opäť, my žijeme realitu a nie film.

Snáď ti bol tento článok nápomocný a ukázal ti, že aj to, čo sa môže zdať ako krásne, môže byť pre teba upozornenie a signálom, že nekráčaš po najlepšej ceste. Pevne však veríme, že nájdeš nakoniec vždy to, po čom tvoje srdce túži a budeš šťastná!

Zdroj: earthsky.org

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.