Dvojica sedí na schodoch
Pexels/Taryn Elliott

Spoločné chvíle využíva vo svoj prospech

Keď aj z tých ubúda, neznačí to nič dobré. Podobne to môže byť aj vtedy, ak ste spolu len vtedy, kedy má na to čas práve on. Tie tvoje povinnosti a záľuby nie sú na popredných priečkach, ak vôbec. Obzvlášť opatrná buď vtedy, ak chce s tebou tráviť čas len v posteli alebo sa ti ozýva počas večerných alebo nočných hodín.

Život s najbližšími

Čas strávený s rodinou a priateľmi jednoducho upadol, no je taktiež možné, že ani nikdy nejestvoval. Kým ty si ho do toho svojho zapájala, on sa k tomu veľmi nemal. Vlastne, zistila si, že jeho priateľov a najbližších vôbec nepoznáš. Možno striedmo, ale nezbieraj takéto jeho omrvinky. Nie si na to totižto odkázaná.

Buď aj v tomto prípade sama sebou, naslúchaj svojmu „ja“. Nebuď v žiadnom prípade niekomu akousi zábavkou iba vtedy, keď ju potrebuje on. Môžeš tým predísť ako sklamaniu, tak i zbytočnému trápeniu.

A napokon, prečo si neužívať chvíle s tými, na ktorých záleží nielen nám, ale je tomu rovnako aj z ich strany. Takýmto ľuďom sa dá vyhnúť, dokonca ich zo svojho života vieš odstrániť. Ako ich rozpoznáš, sa môžeš dozvedieť aj v našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating