instagram/couple

Šťastie vo vzťahu vníma každá žena inak. To, čo pre jednu stačí, je pre inú málo. No určite sa chce každá cítiť milovaná a rešpektovaná. Podľa akých ďalších vecí ešte zistíš, že prežívaš zrejme najlepší vzťah?

Na nič sa nemusíš hrať

Pri ňom sa cítiš byť naozaj sama sebou. Nepretvaruješ sa v žiadnej chvíli, nehráš sa na niekoho, kým nie si, iba aby si sa mu páčila viac. On ťa jednoducho miluje takú, aká si. Bláznivú, spievajúcu si v sprche, plačúcu pri filmoch, ženu, ktorá nemá problém zjesť celú pizzu či sa najlepšie cíti v teplákoch.

Nemusí ti to hovoriť, jednoducho cítite, že vy dvaja ste najlepší priatelia, ktorí nepotrebujú robiť dojem, pretože ho už dávno svojou osobnosťou spravili. Nikdy sa pri ňom necítiš trápne ani menejcenná. A tak to má byť.

Nemáte pred sebou žiadne tajnosti

Nemusíš sa hanbiť za svoju budúcnosť ani prítomnosť, preto tvoj partner vie o tebe všetko. A všetko akceptuje bez toho, aby ťa akokoľvek súdil. Nemáš pred ním žiadne tajnosti, veľké ani malé. Netajíš mu rodinné pomery, osobné krízy, vyspovedáš sa mu, keď ťa niečo trápi bez toho, aby si zaváhala. A on smerom k tebe cíti rovnakú dôveru.

Je to človek, na ktorého ako prvého pomyslíš vždy, keď máš niečo na srdci a vieš, že sa ti uľaví, až keď sa mu vyspovedáš. Pretože on je to rameno, o ktoré sa môžeš oprieť.

Vždy sa viete dohodnúť

Kompromis nie je niečo, čo si musíte najprv vyhádať. Je prirodzenou súčasťou vášho vzťahu, pretože sa navzájom rešpektujete, a teda beriete vážne to, čo ten druhý chce, o čom sníva, aké má názory či postoje. Nikto z vás nie je „nadriadený“, ten, ktorý má vždy posledné slovo a musí byť tak, ako on chce.

Dokážete sa dohodnúť a vydiskutujete si, ak sa na niečom nezhodnete. Preto váš vzťah nestroskotá na bezvýznamnej hádke, ktorú spôsobí ego jedného z vás.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating