Dvojica sedí na schodoch
Pexels/Taryn Elliott

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Začiatky sú na vzťahoch často tie najkrajšie. Samozrejme, že tomu tak môže byť aj v pokročilom vzťahu, avšak vyžaduje si to naozaj veľa dôležitých vecí, o ktoré by sa mali snažiť obaja partneri. Žiaľ, v dnešnej dobe existujú aj také partnerstvá, kde to neklape. Využíva ťa ten tvoj alebo to medzi vami vyzerá ružovo?

My ženy často túžime po tom, aby bola láska vzájomná, no časom zistíme, že je tomu úplne inak. Potom nastane moment, kedy sme zranené, smutné a ubolené. Sklamaniu sa dá predísť aj tým, že si nebudeš nechávať na očiach ružové okuliare, ale budeš pozorne sledovať, či má naozaj význam plánovať si spoločnú budúcnosť.

Niekedy postačí naozaj pozorovať správanie partnera a vnímať jeho prejavy správania. Aj týmto spôsobom dokážeš zistiť, či to s tebou myslí vážne alebo ťa len jednoducho využíva.

Zistíš to podľa týchto znakov.

Cítiš, že ťa využíva

Vnímanie, pocity i empatiu má nežnejšie pohlavie istým spôsobom dané od prírody omnoho viac ako v prípade mužov. A nie je tomu inak ani v tomto smere. Jednoducho budeš cítiť, že niektoré veci nie sú v poriadku. Naslúchaj svojim pocitom a zmyslom, ak ti chcú niečo povedať. Nikto iný ťa nepozná viac ako ty sama. 

Dôležité veci sú tabu

V prípade, že ste spolu prestali komunikovať o dôležitých veciach, napríklad aj o spoločnej budúcnosti, buď na pozore. Je viac ako pravdepodobné, že sa niektoré veci začali hýbať a meniť. Ak ste sa o nich nerozprávali ani predtým, si v nesprávnom vzťahu už od úplného začiatku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating