Žena

Je lepšie byť vo vzťahu alebo slobodná? Každá z nás má na toto iný názor, no pravdou je, že to nevieš ovplyvniť. Čo si pre teba osud prichystal, je vo hviezdach. Mať single život nie je zlé, no faktom je, že každému človeku občas chýba to, čo môže mať vo vzťahu. Pohladenie, podporu, zdieľanie spoločného života, …

Avšak, aj táto časť obdobia nám toho dá veľa. A niekedy je viac než potrebná. Keď na teba platia nasledujúce znaky, musíš si priznať, že byť single aktuálne naozaj potrebuješ.

Zamerala si sa na kariéru

V pracovnom živote máš toho naozaj veľa, občas máš pocit, že je toho až nad hlavu. Zamerala si sa na svoju kariéru a chceš jej venovať všetku pozornosť, aby si dosiahla svoje ciele. V takomto prípade naozaj platí, že nás vzťahy dokážu brzdiť.

Ver však, že ísť si za svojím je lepšie, ako stratiť sny kvôli niekomu inému. Keď príde ten správny čas, budeš vedieť, ako tieto 2 svety prepojiť.

Single život máš len krátko

Skákať zo vzťahu do vzťahu nie je vždy ideálne. Teda, naozaj je lepšie, ak si po rozchode dopraješ čas pre seba. Musíš sa vedieť pretĺkať životom aj sama, nájsť si svoje koníčky, pracovať na svojej osobnosti a robiť všetko to, po čom si túžila. Nadýchni sa skôr, ako budeš znovu sľubovať záväzok.

Potrebuješ priestor na to, aby si v sebe spracovala fakt, že sa skončila jedna etapa tvojho života a vyrovnala sa s tým. Kým ťa niečo ťaží na srdci, nie je vhodné začínať nový vzťah.

Nechceš meniť svoju rutinu

So vzťahom prichádza aj prirodzená zmena istých zvykov či dennej rutiny. Zrazu máš iný program, dohaduješ sa o ňom s niekým iným, musíš robiť kompromisy, … keď máš pocit, že na niečo také nie si pripravená, tak to tak aj naozaj je.

Sú ženy, ktoré svoju bublinu nechcú narušiť, to však neznamená, že sa to jedného dňa kvôli niekomu výnimočnému nestane. Dovtedy si single život uži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife