Áno, dnes som opäť viac ako polovicu pracovnej prestávky trávila vyberaním vhodného obeda. V „menučku“ boli totiž až tri, opakujem TRI skvelé jedlá. Potom, čo na mňa kolegyňa nechápavo druhýkrát nechápavo pozrie a čašník opäť prekrúti očami, rozhodím rukami a obhájim sa. „Som predsa váha“.
Tento scenár následne opakujem v drogérii, stojac pri regáli s očnými tieňmi, v obchode s oblečením a v potravinách, opäť pri jedle.

Byť váhou vôbec nie je jednoduché. Hoci sa často stretávame s nepochopením, predsa len sme úžasné.

Minimálne pre tieto štyri dôvody:

1. Sme umelkyne
Že ty nie si? Len si spomeň na tie nádherne vymaľované antistresové vymaľovánky, ktoré ti daroval frajer. Vďaka nášmu estetickému cíteniu máme predpoklad stať sa napríklad hudobníčkami, herečkami či tanečníčkami. Ak však neinklinuješ priamo k umeniu, podľa znamenia máš skvelý potenciál stať sa aj lekárkou, architektkou alebo učiteľkou.

2. Sme zmyselné
A milujeme lichôtky. Veľa, veľa lichôtok. Nikdy sa nenabažíme sladkých rečí. Fakt, že dokážeme zvádzať a využívať svoje ženské zbrane, nám nemožno uprieť. Narodili sme sa predsa pod vplyvom Venuše. Takže?

unsplash.com

 Sme skvelé matky
Silné ochranárky, ktoré milujú neskonale, silno a úprimne. Presne také sme my, narodené v znamení Váh. Sme šťastné, ak žijeme pre druhých a okrem toho, radi organizujeme všetko a všetkých.

4. Sme intuitívne
Vedela si, že sa to stane. Vedela si, že to niekto povie. Stalo sa, povedal? Áno, naša intuícia je priam magická. Nemusíš byť práve veštica, jednoducho ti iba hviezdy nadelili výnimočný dar. Tvoju intuíciu.

Hviezdy sú nám naklonené, nezabúdaj však, že si jedinečná a výnimočná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.