Fanúšikovia si doteraz o tom len šuškali a mohli hádať, či je to naozaj pravda. Najmladšia členka rodiny Kardashian-Jenner konečne potvrdila tú najkrajšiu správu – bude z nej dvojnásobná mama!

24-ročná influencerka a podnikateľka to tento raz zobrala po svojom a nepridala na svojom Instagrame len obyčajnú fotku, ktorou by to potvrdila. Rovno zverejnila krásne video aj s dojímavými reakciami, keď to prezradila budúcemu ockovi Travisovi, ich spoločnej trojročnej dcérke Stormi a aj matke celého klanu Kris Jenner.

Ako môžeš zo záberov vidieť, toto tajomstvo si Kylie nechala pre seba dlhšie, pretože jej bruško je už naozaj veľké. Obrovskú radosť z tehotenstva má ich dcérka Stormi, z ktorej sa stane veľká sestra a o svoju maminu spolu s nenarodeným dieťatkom sa dobre stará.

zdroj: Instagram/kyliejenner

Za 4 hodiny, odkedy Kylie video zverejnila, malo neuveriteľných 32 miliónov pozretí. Toto číslo rastie doslova raketovým tempom a každú minútu pribúdajú tisícky ďalších zhliadnutí. Dvojici gratulujeme a tešíme sa na nové fotky a podrobnosti, o ktorých dá Kylie svojim fanúšikom určite vedieť.

zdroj: Instagram/kyliejenner

zdroj: Instagram/kyliejenner

Celé dojímavé video aj s reakciami jej najbližších si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/kyliejenner

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.