Vojna celebrít
Instagram/styleorbits, Instagram/kyliejenner

Zdá sa, že na svete je ďalšia vojna celebrít. Do seba sa pustili súčasná a bývalá partnerka speváka Justina Biebera a k nim sa pripojila aj známa Kardashianka Kylie Jenner. Celá kauza sa odohráva nielen na Instagrame, ale aj na TikToku.

Vojna celebrít začala už v januári

Všetko to začalo v januári, keď bola Selena Gomez odfotená na dovolenke v Cabo San Lucas v Mexiku, kde trávila Nový rok s Beckhamovcami. Samozrejme, paparazzi ju tam odfotili v plavkách. Potom sa zase vybrala na udeľovanie cien Golden Globes a jej postava sa ihneď začala riešiť po celom internete.

Selena Gomez
zdroj: Instagram/selenagomez

Mnohí speváčku nazvali tučnou, no ona na to zareagovala s gráciou a s vtipom odvetila, že si chcela užiť sviatky, tak má teraz pár kíl navyše. Okrem toho má diagnostikovaný lupus, kvôli čomu musí brať množstvo liekov.

K hejterom sa očividine pridala aj manželka bývalého priateľa Seleny spolu s kamarátkami Kendall Jenner a Justine Skye. Vo videu na TikToku sa jej vraj nepriamo vysmievali a viacerí fanúšikovia sa zhodli na tom, že modelka už vtedy narážala na bývalú svojho manžela. „Nehovorím, že si to zaslúži, ale hovorím, že Božie načasovanie je vždy správne.“

@riristea

Hailey Bieber Posts & Deletes TikTok With Kendall Jenner And Justine Skye! #haileybieber #haileybaldwin #kendalljenner #justineskye #riristea #entertainmentnews #celebritynews #celebnews #rivetsoro

♬ original sound – RiRi’s Tea ☕️

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News