Ako sa hovorí, diamanty sú najlepšími priateľmi žien. Kým iné po niečom takom môžu iba snívať, pre milionárku Kylie Jenner je to možno len ďalší šperk do zbierky. Na svojom Instagrame sa pochválila, že od partnera a otca jej dieťaťa Travisa Scottta dostali spolu s dcérkou Stormi nádherný darček – rovnaké diamantové prstene.

Niektoré ženy sa diamantov nedočkajú za celý život. Iné ich dostanú v podobe zásnubného prsteňa, no Kylie ho dostala iba tak počas bežného dňa. Môže však ísť o predčasný darček k narodeniu druhého dieťaťa, ktoré by už čoskoro mala priviesť na svet.

Ako môžeš podľa fotky vidieť, diamanty na ruke Kylie sú naozaj obrovské a určite stáli mastnú sumu. Odborník, ktorý sa v diamantoch vyzná, pre portál Page Six povedal, že jej prsteň pozostáva z dvoch 5 alebo 6-karátových diamantov. Rúčku Stormi zase zdobia približne 1,5-karátové diamanty.

A koľko peňazí Travis za prstene utratil?

Samozrejme, že nejde o presnú čiastku, no klenotník ju odhaduje na 325-tisíc dolárov za prsteň Kylie a 120-tisíc dolárov za menší prsteň pre ich spoločnú dcérku. Dokopy tak mohol utratiť približne 450-tisíc dolárov. A to je už poriadne drahé prekvapenie, nemyslíš?

Každopádne, ide o krásny a dokonalý darček a aspoň vidieť, že Travis si matku svojej malej dcéry a druhého dieťatka na ceste váži a miluje ju. 

Zdroj: Instagram/kyliejenner & Page Six

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.