Image by Alexandr Pirogov from Pixabay.com

Všetky zlé vzťahy raz skončia. Nezáleží na tom, ako sa mali dvaja ľudia na začiatku radi, nezáleží ani na tom, či ten jeden človek zo vzťahu ešte stále miluje. Ak je nejaký vzťah zlý, skončí sa. Je to predurčené, pretože vo vzťahu sa nemá nikto dlho trápiť. Ak vidíš, že je trápenia veľa (a dlhého), niečo je zle. A keď je niečo zle, tá správna cesta je ukončiť to. Musíš od seba odtrhnúť tú osobu, ktorá ti láme srdce. Ktorá s tebou už nevie zaobchádzať pekne.

A teba všetky tie rozchody dovedú k osobe, ktorá ťa bude skutočne milovať. Ten vzťah bude dobrý a už sa nikdy neskončí. Pretože pravá láska znesie všetko (a aj všetko zahojí a vylieči).

Podvádzanie, klamanie a neúctivé správanie vo vzťahu naozaj nie je to, čo si zaslúžiš. Zakaždým, keď ťa muž podvedie alebo oklame, bude tvoje srdce tvrdšie a tvrdšie. Tvoja láska k nemu sa bude vzďaľovať a tvoj partner sa pre teba nestane ničím iným, než toxickou osobou vo vzťahu.

Možno sa ti po rozchode bude zdať, že napriek tomu, ako bol na teba zlý, už ťa nikto nebude milovať tak, ako on. No ver mi, nájde sa taký. Každý jeden rozchod a citový „skrat“ ťa vedie bližšie a bližšie k osobe, ktorá ťa bude milovať tak, ako si naozaj zaslúžiš. Ktorá ti dá dobrú lásku a nikdy ťa neoklame. Ktorá bude k tebe úprimná od začiatku a neprestane s tým.

Neboj sa rozchodov. Najmä nie tých, ktoré sú pre teba dobré. Po ktorých vieš, že tvoje srdce sa oslobodilo a je zase o čosi bližšie ku skutočnej láske.

Všetky tvoje vyplakané slzy sa zhromažďujú na jednom mieste, kde ich potom vyvážia láskou osoby, ktorá bude pre teba tá pravá.

Sľubujem ti, že po rozchodoch zažiješ lásku, ktorá ti dá všetko. Všetko, čo si doteraz nemala. A poviem ti, že ona nikdy neodíde. Tá láska tu bude s tebou nastálo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating