instagram/barborapiesova_official

Včera večer odvysielala televízia Markíza šieste pokračovanie zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Jednou z najväčších hviezd a ťahákom pre divákov mala byť víťazka poslednej Superstar, Barbora Piešová.

20-ročná talentovaná speváčka musela svoje účinkovanie na poslednú chvíľu zrušiť. Dôvodom je pozitívny test na koronavírus, ktorý jej vyšiel iba chvíľu pred natáčaním. Televízia tak musela za ňu do prvého kola nájsť náhradu, na čo kvôli aktuálnej situácii boli producenti evidentne pripravení. Pred odvysielaním však podrobné informácie neuvádzali.

Priebeh som mala, našťastie, úplne slabý. Bolela ma hlava a tŕpli mi nohy, bolo to nepríjemné, ale nič, čo by sa nedalo vydržať. Karanténu som strávila tu v Bratislave u mňa v byte. Čas plynul príšerne pomaly a bolo to vyčerpávajúce, hlavne psychicky. Ale keď si predstavím ľudí, ktorí majú priebeh miliónkrát horší, som vďačná, že mňa to chytilo len takto. To, kde som sa nakazila, povedať neviem, pretože predsa len človek chodí do obchodu a podobne a všetci vieme, že to číha na každom rohu,“ odpovedala na otázku ohľadom jej nákazy pre denník Nový čas.

Barboru v show zastúpila Mirka Partlová

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News