instagram/jitkanovackova

Len pred pár dňami sme informovali o tom, aké šťastné obdobie práve prežíva Jitka Nováčková, ktorá sa stala čerstvou mamičkou. Modelka, moderátorka a influencerka sa však na vlastnej koži presvedčila, aký vie byť život vratký. Včera totiž zažila zrejme najhorší deň vo svojom živote.

28-ročná sympatická blondínka, ktorá je u nás rovnako známa ako v rodnom Česku, žije momentálne v Grécku, kde sa odsťahovala s partnerom Timom Sparvom kvôli jeho práci. Ako profesionálny futbalista totiž často strieda miesto svojho pobytu. Práve v Grécku Jitka len pred pár týždňami priviedla na svet ich spoločnú dcérku. Chvíle šťastia však včera vystriedali chvíle strachu a hrôzy.

zdroj: instagram/jitkanovackova

V Grécku bolo včera veľmi silné zemetrasenie, kvôli ktorému museli všetci vybehnúť na ulicu. Jitka podľa svojich slov práve spala a Tim sa staral o malú, keď ju desivý rámus zobudil. V tej chvíli nevedela, o čo ide, v hlave mala aj myšlienku bombardovania. Ako s plačom povedala v príbehoch na Instagrame, ktoré neskôr pridala, aby o situácii informovala, nikdy sa tak nebála o život svoj, partnerov, ale najmä o život malinkej Leah Elissy.

Keďže otrasy mohli pokračovať, museli všetci odísť na námestie, kde boli viac v bezpečí pred možným pádom budov. V noci sa však rodinka do svojho bytu nevrátila, keďže sa báli toho, že sa na ich poschodí môže niečo zrútiť a tak šli prespať k známym mimo mesta.

zdroj: instagram/jitkanovackova

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News