instagram/viktorvincze

Moderátor Viktor Vincze v sebe evidentne skrýva viacero talentov. Okrem moderátorskej úlohy ho mnohí poznajú aj ako ochotníckeho herca. Najnovšie však ukázal svoje ďalšie nadanie. A toto naozaj nikto nečakal.

30-ročný Viktor je známy aj ako ekologický aktivista. Na svojom Instagramovom profile robí osvetu v oblasti environmentalistiky, a keďže ho tam sleduje vyše 148-tisíc followerov, jeho slovo už niečo znamená. Mnoho ľudí sa vďaka nemu dozvedelo, ako správne triediť odpad, ale aj množstvo iných zaujímavých informácií z tejto oblasti, ktoré sa k nim bežne nedostanú.

Inšpiráciou je aj pri kompostovaní, ktoré si nedávno vyskúšala aj jeho manželka Adela a video z jej prvého pokusu zabávalo celé Slovensko.

Práve s pomocou pre našu planétu súvisí aj najnovší počin greenfluencera Viktora. Ten prijal pozvanie byť súčasťou novej pesničky s názvom „Bez plastu“ z dielne Smejka a Tanculienky, ktorí sú známi svojimi pesničkami pre deti. Tie ich majú nie len zabávať, ale aj vychovávať.

Preto je zrejme Viktor ideálnym človekom, ktorý má čo deťom odkázať. „Mali by sme v tempe tejto skladby tancovať každý deň, pri každom kontakte s budúcim odpadom. Aby sme už teraz spolu skladali “hudbu budúcnosti” o spomínanej čistej a krásnej Zemi. Na ten klišoidný “hudobný hluch” sa tu už nikto vyhovárať nemôže,“ vyjadril sa v príspevku na Instagrame.

Čo povieš na túto pesničku?

Toto však nie je Viktorovo prvé spevácke vystupovanie. Skúsenosti má zo spomínaného divadelného vystupovania a ukázal sa i v show Tvoja tvár znie povedome, kde bodoval aj v duete s manželkou Adelou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News