Instagram/momo_wlk

Slovenský raper Momo sa stal dvojnásobným otcom. Druhé dieťa mu na svet priviedla jeho (tiež druhá) manželka, Katarína, s ktorou tvorí pár druhý rok. Spoločne sa tešia z dcérky, ktorá dostala nezvyčajné meno.

Momo, vlastným menom Roman Grigely, mal dlhé roky po boku bývalú manželku Sandru, ktorá bola pri ňom od čias, kedy si na hudobnej scéne budoval meno a porodila mu aj dcérku Preyu. Pre fanúšikov bol ich rozvod šokom, keďže pôsobili ako ukážkový pár a verejne si lásku vyznávali.

Niekoľko mesiacov na to sa na sociálnej sieti začal ukazovať s novou priateľkou Katarínou, do ktorej je veľmi zamilovaný. Svojej láske venoval pesničku a po vyše roku vzťahu na Vianoce oznámili, že čakajú bábätko.

Netajili, že sa im narodí dievčatko. Pre Katarínu prvé, pre Moma druhé. S malou Preyou z predošlého manželstva však majú obaja skvelý vzťah a berú sa ako jedna rodina. Preto v januári svoju lásku spravili oficiálnou a zosobášili sa. Z jeho priateľky sa tak stala pani manželka Katarína Grigely. No a teraz sa ich rodinka rozrástla o druhú dcérku.

Fotku so šťastnou čerstvou mamičkou dnes ráno pridal na svoj instagramový profil. Aj keď, z pochopiteľných dôvodov, tvár maličkej neukázal, prezradil jej meno – Elizabeth. Rodičom gratulujeme!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News