instagram.com/timeatrajtelova, katalinaadam

Krajší vianočný darček si ani nemohli predstaviť. Sviatky bývajú obľúbeným obdobím, kedy sa známe osobnosti pochvália tým, že čakajú bábätko. Tento rok na Štedrý deň tak urobili rovno dve známe Slovenky.

Obidve už nosia svoje dieťatko pod srdcom pár mesiacov, no túto krásnu novinku si zatiaľ nechávali pre seba. Prvou budúcou mamičkou je fitnesska Timea Trajteľová. „Roky s Vami zdieľam veľa vecí zo svojho života a beriem Vás ako svoju neoddeliteľnú súčasť ❤️ Mám obrovskú radosť, že sa s Vami môžem podeliť o takúto krásnu životnú novinku 🧸🎁 Budem MAMA,“ podelila sa na svojom Instagrame.

24-ročná úspešná fitnesska a podnikateľka čaká bábätko so svojím manželom Petrom, za ktorého sa vydala v júli minulého roka. Krásne zaoblené bruško jej naozaj pristane a vidieť, ako sa zo svojho tehotenstva teší.

Mamičkou sa čoskoro stane aj Katarína Adamčíková, priateľka rapera Moma. Pre ňu to bude prvé bábätko, no Momo sa stane dvojnásobným ockom. Jednu dcéru už má z predchádzajúceho manželstva. S Katkou tvorí pár niekoľko mesiacov a ich rodinka sa tak už čoskoro rozrastie.

„Veľkolepú vec, ktorú sme chceli všetkým oznámiť dnes 24tého🌲 je to, že je na ceste malá Grigelička❤. Uuuuu. Čiže budem 2-násobný tatko a okolo mňa samé baby 💃. Šťastné a veselé Vianoce všetkým,“ podelil sa s fanúšikmi obľúbený raper.

„Tento rok sú Vianoce iné, výnimočné, neopísateľné, krásne, budeme RODINA👨‍👩‍👧‍👧🎄 Náš najkrajší vianočný darček si nosím už niekoľko mesiacov pod srdcom ❤️ Požehnanie pre nás všetkých a my už konečne budeme kompletní 🥰 Ďakujem ti láska moja ✨Láska zrodila lásku, milujem ťa aj s tým malým zázrakom,“ napísala na svojom Instagrame Katka.

S budúcimi rodičmi sa veľmi tešíme a všetkým gratulujeme. Toto je naozaj najkrajší vianočný darček, aký si mohli počas tohto náročného roka predstaviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News