Timea Trajteľová patrí rozhodne k najkrajším Slovenkám. Má na to doslova aj papier, pretože je držiteľkou titulu majsterka sveta v kategórii bikini fitness. Počas Vianoc prezradila, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko a na svojom Instagrame odvtedy pravidelne zverejňuje fotky a informácie ohľadom jej tehotenstva.

Timea sa stane mamou malého chlapčeka, ktorého čaká s dlhoročným priateľom a už aj manželom (od roku 2019) Petrom. Túto správu sa dozvedeli počas obľúbenej párty baby shower. Budúca mamička odpočítava už posledné dni do pôrodu, a tak sa rozhodla v príbehoch na svojom profile odpovedať na otázky fanúšikov. Tie sa týkali, samozrejme, väčšinou tehotenstva.

Najviac fanúšikov zaujímalo to, ako sa Timea cíti a ako prežívala celé tehotenstvo. „Úprimne, čakala som a bola som pripravená na to, že to bude ďaleko náročnejšie. Musím si zaklopať. Stále sa cítim naozaj dobre, fungujem pracovne aj doma na 120 % bez problémov od rána do večera, stále som schopná sama sa obúvať. Dokonca som si robila pred pár dňami gél lak na nohách (to som si myslela, že v 9. mesiaci nebude možné).

Vždy, keď sa ma niekto na tehotenstvo opýta, tak vďačne vravím, že som tá posledná tehuľka, ktorá sa môže na niečo sťažovať,“ opísala úspešná fitnesska svoje pocity z uplynulých deviatich mesiacov.

Ak Timeu pravidelne sleduješ, určite neušlo tvojej pozornosti, že si počas mája užila aj dovolenku na Maldivách. Mnohé mamičky sa cestovania obávajú a jedna otázka teda smerovala aj na to, prečo sa budúca mamička rozhodla dovolenkovať.

„Keby som sa bála, nešla by som nikam. Tým, že som mala do teraz tehotenstvo naozaj bezproblémové, tak to všetko beriem asi viac prakticky. Vždy počúvam svoje telo a to mi umožňovalo (až na pár výnimočných dní, kedy som potrebovala vypnúť a oddychovať) fungovať takmer ako netehotnej. Vždy som ale všetko skonzultovala s doktorom a nikdy by som nič nehrotila. Bezpečie mňa aj miminka je na prvom mieste,“ uviedla Timea všetko na pravú mieru.

Padli otázky aj na to, kedy má termín, no fitnesska si tento údaj chce nechať pre seba. Chce sa tak vyhnúť neustálym otázkam, či je už malý na svete. Keď sa tak stane, určite dá svojim fanúšikom včas vedieť. Timea bude rodiť bude v Prahe, kde má aj vybratého lekára, ktorý ju sprevádza celým tehotenstvom a konzultuje s ním všetko dôležité, pričom si chváli jeho prístup. Pôvodne síce chcela dulu, no zatiaľ to zvláda aj takto a riadi sa tým, čo jej hovorí jej telo.

zdroj: Instagram/timeatrajtelova

zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Každá žena môže prežívať tehotenstvo úplne odlišne a ako sama môžeš vidieť, Timea Trajteľová patrí k tým šťastnejším ženám, ktoré nesprevádzali takmer žiadne komplikácie. Veríme, že v podobnom duchu sa bude niesť aj pôrod a materstvo. Už teraz sa tešíme na príchod chlapčeka a sme zvedavé, ako meno mu rodičia vyberú.

Myslíš, že siahnu po tradičnom slovenskom mene alebo vyberú niečo zahraničné a exotickejšie?

Zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.