Vyzeralo to na víkend ako každý iný, no naša najznámejšia fitnesska a teraz už aj mamička prežila nečakanú zmenu. Svojich fanúšikov na Instagrame vystrašila tým, že zverejnila stories z pohotovosti, na ktorých môžeš vidieť, že nie je v úplnom poriadku.

Dôvod ťa možno prekvapí. Timea až teraz v dospelosti zistila, že jej jedna potravina nerobí dobre a má na ňu alergiu. Konkrétne ide o lesné čučoriedky, ktoré ľudia veľmi obľubujú. Ešte ráno sa chválila raňajkovou kašou, do ktorej si tieto čučoriedky pridala, no na pár hodín sa odmlčala a ohlásila sa až z nemocnice.

Podobnú alergickú reakciu už raz prekonala počas tehotenstva, no vtedy si nedala do súvisu, že ju mohli spôsobiť čučoriedky. Keďže ich jedla aj naposledy aj dnes, s najväčšou pravdepodobnosťou budú práve tie nebezpečným alergénom.

zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Takáto alergická reakcia sa môže prejaviť rôznymi spôsobmi. Timea mala problémy so svrbením a pálením kože, ktoré sa postupne stupňovalo. K tomu sa jej na koži vytvorili fľaky a začala jej puchnúť tvár, nos a aj krk. Je to veľmi nebezpečné, pretože to môže znemožniť dýchanie. Čo najskôr preto treba vyhľadať zdravotnú pomoc.

Počas tehotenstva ju musela ratovať záchranka, teraz sa na pohotovosť vybrala sama, pretože vedela, o čo ide. Veríme, že tento raz už bude Timea v poriadku a nabudúce si asi dvakrát premyslí, či si lesné čučoriedky dopraje. Takáto alergia ale môže vzniknúť naozaj na čokoľvek, dokonca aj na jedlá, ktoré si doteraz bežne konzumovala.

zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.